مهران محمدی امین

آخرین خبر/ Untold Mysteries – اسرار ناگفته بازی ماجراجویانه و سرگرم کننده ای در سبک بازی های پازلی از استودیوی هندی HFG Entertainments است که به شکل رایگان عرضه شده و در دست

1401\06\07 17:38:30


بازی. Escape Game - Untold Mysteries؛ راهی برای فرار پیدا کنید

آخرین خبر/ Untold Mysteries – اسرار ناگفته بازی ماجراجویانه و سرگرم کننده ای در سبک بازی های پازلی از استودیوی هندی HFG Entertainments است که به شکل رایگان عرضه شده و در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. این بازی دارای قابلیت پرداخت درون برنامه ای است.

Untold Mysteries – اسرار ناگفته بازی ماجراجویانه و سرگرم کننده ای در سبک بازی های پازلی از استودیوی هندی HFG Entertainments است که به شکل رایگان عرضه شده و در دسترس بازیکنان قرار گرفته است.

این بازی دارای قابلیت پرداخت درون برنامه ای است. این بازی با تقلید از بازی های معروفی در این سبک ساخته و طراحی شده است. طراحی‌های گرافیکی، سبک و روند گیم پلی و تقریباً هرچیز دیگری که در این بازی وجود دارد قبلاً در عناوین مشابه به کار برده شده بود.

با این حال باید گفت که استودیوی HFG Entertainments یکی توسعه دهندگان فعال در زمینه ساخت بازی های موبایلی در سبک پازلی و ماجرایی است و تا به امروز بازی های خوش ساخت و مطرح زیادی همچون Alien Impact را معرفی و منتشر کرده است. بازی Untold Mysteries یکی دیگر از بازی های عرضه شده از مجموعه Escape Game Room Adventure است که با عنوان اسرار ناگفته ساخته و منتشر شده است.  بازی Untold Mysteries مثل تقریباً تمام دیگر بازی های مشابه در همین سبک ماجراهایی اسرارآمیز و مرموز دارد.

برخلاف خیلی از بازی های هم رده که صرفاً یک داستان دارند، این بازی چند داستان مختلف را روایت می کند. تمام این داستان ها ماجرایی از تلاش شخصیت هایی برای فرار از شرایط ناگوار هستند. برای مثال داستان اول در رابطه با یک سرباز است که در میان یک جنگ و در یک مأموریت مهم توسط نیروهای دشمن دستگیر شده و به مکانی نامشخص برده می شود.

او حالا باید از زندان جدیدی که در آن به اسارت برده شده فرار کند اما این کار چالش های زیادی دارد. او نه فقط برای جان خود، بلکه باید برای هدف بزرگتری تلاش کند. داستان بعدی به یک قربانی مربوط است که به خاطر یک طلسم باستانی به سرزمینی عجیب برده شده است و حالا او باید سعی کند تا با برطرف کردن این مشکل و از بین بردن این طلسم جان خود را نجات دهد.

داستان بعدی روایتگر دنیایی جنگ زده بعد از حملات اتمی است که در آن شما در نقش شخصیت اصلی بازی باید در دنیایی پسا آینده ای برای بقاء تلاش کنید. در این مسیر چالش ها، پازل ها و تهدیدات متعددی سد راه شما خواهند شد. بازی Untold Mysteries با داستان های جالب و روند جذاب و هیجان انگیز خود می تواند مدت ها شما را سرگرم کرده و با پازل ها و معماهای متنوع شما را به چالش هایی مهیج دعوت کند. توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاترحجم: 81 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید..

.


بازنشر از : آخرین خبر