1401\07\13 13:27:15


بازی. Thief Puzzle: to pass a level؛ مانند یک حرفه‌ای دزدی کنید

آخرین خبر/ Thief Puzzle – پازل دزد نام یک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی WEEGOON منتشر شده است. استودیو بازی سازی WEEGOON پیش از این بازی هم بازی های خوبی را برای گیمرها منتشر کرده است و با میلیون ها دانلود کارنامه بازی سازی موفقی دارد.

Thief Puzzle – پازل دزد نام یک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی WEEGOON منتشر شده است. استودیو بازی سازی WEEGOON پیش از این بازی هم بازی های خوبی را برای گیمرها منتشر کرده است و با میلیون ها دانلود کارنامه بازی سازی موفقی دارد. Thief Puzzle یکی از جدیدترین بازی های این استودیو بازی سازی است که مثل بازی های قبلی آنها گیم پلی ساده ای دارد اما بسیار جذاب و سرگرم کننده است و بدون شک تجربه یونیک و منحصر به فردی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این بازی توانسته است در مدت بسیار کوتاهی به یکی از محبوب ترین بازی های موبایلی تبدیل شود و اسم خودش را سر زبان ها بیندازد. Thief Puzzle از آن دسته بازی هایی نیست که پازل های عمیق و درگیر کننده داشته باشد و سازندگان آن بیشتر یک بازی کژوال و تفریحی را مد نظر قرار داده اند، نه یک بازی جدی. به همین دلیل هم طراحی پازل ها جنبه طنز دارد و سعی شده است که خنده را به لب‌ های شما هدیه دهد. در این بازی شما عملاً به عنوان یک دزد نقش آفرینی می کنید که وظیفه دارد اشیاء مختلفی را در هر مرحله دزدی کند. مرحله ها بسیار متنوع و گوناگون هستند اما در عین حال بسیار ساده هستند و به راحتی آب خوردن حل می شوند.البته به دلیل ماهیت پازلی بودن بازی Thief Puzzle، سطح دشواری بازی در هر مرحله افزایش پیدا می کند و کمی چالش های شما را بیشتر می کند. اما این چیزی نیست که شما را به دردسر بیندازد، تمام پازل ها در عرض چند ثانیه حل می شوند و حتی نیازی به فکر کردن هم ندارند. به طور مثال در مراحل ابتدایی شما فقط باید دستتان را دراز کنید تا بتوانید،‌ یک کیف، یک سبد میوه، یک چمدان، یک کیسه طلا، یک انگشتر، و … را بدزدید. اما در ادامه باید چیزهایی مثل تاج طلا، مروارید،‌ گنجینه، و … را در حالی بدزدید که از آنها محافظت می شود. بنابراین همانطور که میبینید گیم‌پلی بازی به طور کلی ساختار ساده ای دارد و برای تمام سنین هم مناسب است و محدودیت سنی خاصی برای این بازی در نظر گرفته نشده است. هر مرحله این بازی می تواند شما را بخنداند و برای زمان هایی که کم حوصله هستید این بازی یک وقت گذاران بسیار مناسب است که می تواند در ۵ دقیقه شما را سر حال بیاورد. توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 5.1 و بالاترحجم: 115 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.


بازنشر از : آخرین خبر

آخرین خبر/ Thief Puzzle – پازل دزد نام یک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی WEEGOON منتشر شده است. استودیو بازی سازی WEEGOON پیش از این بازی هم بازی های خوبی را برای گیمرها منتشر کرده است و با میلیون ها دانلود کارنامه بازی سازی موفقی دارد.