بازی. ZombsRoyale.io؛ از مهارتتان برای پیروزی بهره ببرید آخرین خبر/ ZombsRoyale. io یک بازی اکشن از استودیوی بازی‌سازی End Game که سازنده بازی‌های Spinz.

1402\02\31 20:26:35


بازی. ZombsRoyale.io؛ از مهارتتان برای پیروزی بهره ببرید

آخرین خبر/ ZombsRoyale. io یک بازی اکشن از استودیوی بازی‌سازی End Game که سازنده بازی‌های Spinz.

ZombsRoyale.io یک بازی اکشن از استودیوی بازی‌سازی End Game که سازنده بازی‌های Spinz.io و Zombs.io می‌باشد و سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های بتل رویال مانند PUBG MOBILE LITE را به وجود آورده است.

به بیش از 30 میلیون بازیکن بپیوندید و از میان حالت‌های مختلف بازی یکی را انتخاب کنید و با استفاده از مهارت‌ها و استراتژی‌هایی که دارید در نبردها پیروز شوید.

در حالت انفرادی شما باید با 99 بازیکن دیگر که هرکدام بصورت انفرادی در مبارزات حضور دارند به تنهایی بازی کنید تا آخرین نفری باشید که زنده باقی می‌ماند.

یا در یک حالت دیگر با یک دوست بازی کنید و یا با هم تیمی خود مسابقات خودکار داشته باشید.

تیمی از 4 بازیکن تشکیل دهید تا ثابت کنید بهترین تیم شما هستید.

یک تیم 50 نفره ایجاد کنید و با تیم دیگر هم بصورت 50 در مقابل 50 مبارزه کنید.

در حالتی دیگر به همراه تیم خود با انبوهی از زامبی ها مقابله کنید و آنها را از بین ببرید.

شما باید در حالتی دیگر که در زمان محدود صورت می گیرد سایر بازیکنان را شکست دهید و قدرت های فوق العاده را جمع آوری کنید تا بتوانید سریع تر حرکت کنید و یا بیشتر شلیک کنید.

در هر حالت بازی با امتیازاتی که کسب می کنید می توانید سلاح خود را ارتقا دهید.

آیتم ها و تجهیزات منحصر به فردی برای شخصیت شما در بازی موجود می باشد که با سکه هایی که در درون بازی Zombs Royale وجود دارند باز می شوند و بدین ترتیب می توانید شخصیت خود را سفارشی کنید.

در جدول امتیازات به بالاترین رتبه ها صعود کنید و نشان دهید بهترین هستید.

هر فصل موجود در بازی چند هفته طول می کشد و با توجه به عملکرد و مبارزات شما آیتم های متنوعی برای هر فصل به شما اختصاص داده می شود.

پس چالش های بازی ZombsRoyale.io را تکمیل کنید و جوایز بیشتری کسب کنید.برخی از ویژگی های بازی ZombsRoyale.io - Battle Royale:امکان انجام بازی با دوستاندارای حالت های متنوع بازی بازار وجود نقشه های منحصر به فردبیش از 1000 لوازم و آیتم های منحصر به فرد برای شخصیت هاصعود در تابلوهای امتیازاتتکمیل چالش ها در هر فصلکسب جوایز روزانه و هفتگیتوی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاترحجم: 169 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.


بازنشر از : آخرین خبر

آخرین خبر/ ZombsRoyale. io یک بازی اکشن از استودیوی بازی‌سازی End Game که سازنده بازی‌های Spinz.


تولید کارتن و سفارش کارتن