مهران محمدی امین

استودیوی اومگا فورس (Omega Force) به تازگی تریلری از بازی Wild Hearts منتشر کرده که روی فناوری کاراکوری (Karakuri) آن تمرکز دارد

1401\08\30 18:55:57


ببینید؛ تریلر جدیدی از گیم‌پلی Wild Hearts منتشر شد

استودیوی اومگا فورس (Omega Force) به تازگی تریلری از بازی Wild Hearts منتشر کرده که روی فناوری کاراکوری (Karakuri) آن تمرکز دارد

استودیوی اومگا فورس (Omega Force) به تازگی تریلری از بازی Wild Hearts منتشر کرده که روی فناوری کاراکوری (Karakuri) آن تمرکز دارد.

این اولین قسمت از سری تریلرهای جدید بازی با عنوان Monogatari محسوب می‌شود.

سیستم منحصربه‌فرد کاراکوری شامل مکانیسم‌های پیچیده‌ای  است که از یک فناوری گمشده و قدیمی در بازی شکل گرفته است. کاراکوری به گونه‌ای طراحی شده که متنوع و چند منظوره باشد و به بازیکنان در نبرد و همچنین هنگام جمع‌آوری منابع مختلف و سفر در مناطق مختلف جهان بازی برتری‌های زیادی بدهد.

در ویدیوی جدید بازی، مزیت کاراکوری در طول مبارزه به بازیکنان نشان داده می‌دهد. آن‌ها می‌توانند با یادگیری فرم‌ها و ترکیب‌های جدید، بهتر از قبل خود را برای شکار آماده کنند و شرایط مفیدی را برای مبارزه با جانوران غول‌ پیکر بازی که کمونو نامیده می‌شوند، ایجاد کنند.

این سیستم، طرز تفکر سنتی بازیکنان را در مورد مبارزه تغییر می‌دهد. آن‌ها باید یاد بگیرند که چگونه با پیچیدگی‌های جدید در گیم‌پلی سازگار شوند، زیرا ترکیب‌های مختلفی از این فناوری در دسترس قرار می‌گیرد و از طرفی با کمک دیگر بازیکنان، سیستم‌های کاراکوری جدیدی نیز شکل می‌گیرد.

Wild Hearts

این اثر در سبک شکار هیولا است و توسط استودیویی ساخته می‌شود که به‌ خاطر بازی‌هایی نظیر سری Toukiden و Dynasty Warriors شناخته شده است. بازی در ژاپن فئودال و در منطقه‌‌ای به نام آزوما جریان دارد. این منطقه درگیر موجودات غول پیکری شده که وظیفه‌ی شما نابودی آن‌ها است.

شما می‌توانید به تنهایی در دنیای پر زرق و برق بازی کاوش کرده یا آن را با حداکثر ۲ نفر در حالت کوآپ تجربه کنید.

تبلیغات
برق و روشنایی ساختمان
برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

البته از آنجایی که در حالت کوآپ می‌توانید به ترکیب‌های متفاوتی از کاراکوری دست یابید، این حالت به نظر جذابیت بیشتری داشته باشد. گفتنی است که الکترونیک آرتز وظیفه‌ی نشر این بازی را برعهده دارد.

بازی Wild Hearts در تاریخ ۱۷ فوریه‌ی ۲۰۲۳ (۲۸ بهمن ۱۴۰۱) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

/*/