مهران محمدی امین

اگر به دنبال یک شارژر برای شارژ همزمان ۴ دستگاه با سرعت بالا هستید، شارژر دیواری باسئوس GaN2 Pro 100W احتمالا می‌تواند توجه شما را جلب کند

1401\08\30 21:46:04


بررسی شارژر دیواری باسئوس GaN2 Pro 100W؛ پرسرعت با ۴ پورت

اگر به دنبال یک شارژر برای شارژ همزمان ۴ دستگاه با سرعت بالا هستید، شارژر دیواری باسئوس GaN2 Pro 100W احتمالا می‌تواند توجه شما را جلب کند

اگر به دنبال یک شارژر برای شارژ همزمان ۴ دستگاه با سرعت بالا هستید، شارژر دیواری باسئوس GaN2 Pro 100W احتمالا می‌تواند توجه شما را جلب کند.

با بهره‌گیری از این شارژر قادر به شارژ همزمان گوشی اندرویدی، آیفون، تبلت و حتی لپ‌تاپ را شارژ کند. در این ویدیوی کوتاه به بررسی این محصول می‌پردازیم.

در بدنه‌ی این شارژر شاهد ۲ پورت USB-C و ۲ پورت USB-A هستیم. با وجود اینکه این شارژر سرعت ۱۰۰ وات را ارائه می‌دهد، ولی طبیعتا در صورت استفاده از پورت‌های مختلف به طور همزمان، این سرعت بین آن‌ها تقسیم می‌شود.

به عنوان مثال اگر دو پورت USB-C مورد استفاده قرار بگیرند، یکی از آن‌ها توان ۶۵ وات و دیگری توان ۳۵ وات را ارائه می‌کند. اگر هم در کنار دو پورت USB-C یک پورت USB-A هم مورد استفاده قرار بگیرد، به ترتیب می‌توانید از توان‌های ۶۰، ۳۰ و ۱۸ وات بهره ببرید. در نهایت استفاده‌ی همزمان از هر ۴ پورت به معنای بهره‌گیری از سرعت ۶۰، ۲۰، ۱۵ و ۱۵ وات خواهد بود.

همراه با این شارژر، کابل تبدیل USB-C به USB-C هم ارائه می‌شود که بسیار باکیفیت است و از سرعت شارژ ۱۰۰ وات هم پشتیبانی می‌کند.

تبلیغات
برق و روشنایی ساختمان
برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

برای اتصال شارژر به پریز برق باید از تبدیل استفاده کنید و به لطف همین مشخصه، می‌توانید کلگی آن را در داخل بدنه قرار دهید و با این کار تا حدی جمع‌و‌جورتر می‌شود.

  • بررسی اسپیکر بلوتوثی انکر Flare 2؛ کیفیت صدای بهتر از انتظار

همانطور که از نام این شارژر پیداست، باسئوس برای آن از فناوری GaN استفاده کرده است. شارژرهای مبتنی بر این فناوری از ترکیب گالیوم نیترید استفاده می‌کنند و به همین خاطر این نوع شارژرها نسبت به شارژرهای معمولی اندازه‌‌ی کوچک‌تر و وزن کمتری دارند. از سوی دیگر باید به ایجاد گرمای بسیار کمتر حین فرایند شارژ هم اشاره کنیم.

چنین شارژرهایی سرعت شارژ بسیار بالا به ارمغان می‌آورند و معمولا طول عمر بالاتری دارند. به همین بسیار از شارژرهای باکیفیت از این فناوری بهره می‌برند.

اگر این محصول توجه شما را جلب کرده، می‌توانید شارژر دیواری باسئوس GaN2 Pro 100W را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

. .


بازنشر از : digimag


تصویر تعمیر پکیج دیواری