مهران محمدی امین

1401\08\16 23:47:07


برنامه/ از آب و هوا غافل نشوید

آخرین خبر/ ایده اصلی برای ساخت گوشی های هوشمند، تولید دستگاه هایی برای داشتن ارتباط سریع تر، آسان تر و بهتر با دیگران بود. اما رفته رفته به امکانات و قابلیت های این دستگاه ها اضافه شد و حالا در جایی ایستاده‌ایم که انواع کارایی‌ها برای گوشی‌های هوشمند وجود دارد.

ایده اصلی برای ساخت گوشی های هوشمند، تولید دستگاه هایی برای داشتن ارتباط سریع تر، آسان تر و بهتر با دیگران بود.

اما رفته رفته به امکانات و قابلیت های این دستگاه ها اضافه شد و حالا در جایی ایستاده‌ایم که انواع کارایی‌ها برای گوشی‌های هوشمند وجود دارد. البته اسمارتفون ها به هدف اصلی خود رسیده اند و حالا می توانیم به وسیله آنها به آسانی و در عرض چند ثانیه با هرکسی به انواع روش‌ها ارتباط بگیریم. اما در این میان تلاش شده که این دستگاه‌ها بتوانند دیگر کارهای اینترنتی را هم به آسانی و سادگی انجام دهند.

یکی از این کارها، اطلاع از وضعیت آب و هواست. سال های زیادی است که وبسایت ها و سرویس های ارائه اطلاعات آب و هوایی وجود دارند. اما با ظهور گوشی های هوشمند، تلاش بسیاری شد که بتوان چنین اطلاعاتی را روی این دستگاه ها که همیشه همراه ما هستند نیز، در دسترس داشت.

این تلاش ها منجر به ساخت انواع اپلیکیشن های آب و هوایی شد. حتما تا به حال برایتان پیش آمده که می‌خواستید دمای فعلی شهر خودتان یا یک شهر دیگر را بدانید. اپلکیشن های آب و هوایی معمولا چنین اطلاعاتی را ارائه نمی دهند.

اما با استفاده از اپلیکیشنی که امروز خدمت شما معرفی می کنیم به راحتی می توانید به چنین اطلاعاتی دست پیدا کنید.Thermometer++ عنوان یک اپلیکیشن برای اطلاع از دمای دقیق هوا در مناطق جغرافیایی دلخواه، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Singulario Apps توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی دمای هوا، رطوبت و فشار فعلی را بر اساس موقعیت مکانی فعلی یا موقعیت مکانی دلخواه ببینید. دقت این برنامه بسیار بالاست چرا که اطلاعات خود را از نزدیک ترین ایستگاه هواشناسی نسبت به موقعیت شما دریافت می کند.

البته تنها محدود به مکان جغرافیایی فعلی خود نیستید و می توانید به راحتی برای هر نقطه ای از جهان، دمای هوا و اطلاعات دیگر را مشاهده کنید. برای این که کارتان در پیدا کردن مکان های دلخواه راحت تر شود، امکان استفاده از نقشه برای مشخص کردن مکان موردنظر نیز، فراهم شده است. علاوه بر اینها امکان مشاهده دما براساس سانتی گراد و فارنهایت نیز فراهم شده تا نیازی به تبدیل واحدها نداشته باشید.

این برنامه بسیار محبوب است و تا کنون بیش از 10.000.000 بار در گوگل پلی دانلود شده است. اگر به دنبال یک دما سنج دقیق و قابل اطمینان برای گوشی خود می گردید، توصیه می کنیم این برنامه را نصب کنید.شما تجربه استفاده از این اپلیکیشن رو دارید؟ اگر قراره الان دانلودش کنید لطفا بعدش برگردید همینجا و بهمون بگید چطور بود. منتظرتون هستیم.نسخه اندروید مورد نیاز: 7.0 و بالاترحجم: 5 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید..

.


بازنشر از : آخرین خبر