مهران محمدی امین

1401\07\07 21:09:04


برنامه. اطلاع‌رسانی نوتیفیکیشن‌ها با استفاده از صفحه نمایش

آخرین خبر/ یکی از بزرگترین و کاربردی ترین امکاناتی که چند سالی است به گوشی های هوشمند اضافه شده،‌ چراغ نوتیفیکیشن است. این چراغ ال ای دی هنگامی که اتفاقی روی تلفن می افتد (مثل تماس از دست رفته، رسیدن پیامک جدید یا بروز یک خطا) کاربر را بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه نمایش از اتفاق افتاده شده مطلع می کند.

یکی از بزرگترین و کاربردی ترین امکاناتی که چند سالی است به گوشی های هوشمند اضافه شده،‌ چراغ نوتیفیکیشن است.

این چراغ ال ای دی هنگامی که اتفاقی روی تلفن می افتد (مثل تماس از دست رفته، رسیدن پیامک جدید یا بروز یک خطا) کاربر را بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه نمایش از اتفاق افتاده شده مطلع می کند. این چراغ های ال ای دی معمولا چندین رنگ را پشتیبانی می‌کنند و می شود از هر رنگ برای یک نوع اتفاق استفاده کرد. چراغ های نوتیفیکیشن روی بسیاری از تلفن های امروز نصب هستند.

شاید چراغ LED نوتیفیکیشن‌ ها قابلیت مهمی در تلفن ‌های هوشمند به نظر نرسد، اما اگر گوشی شما این ویژگی به ظاهر ساده را نداشته باشد، تازه جای خالی آن را احساس می ‌کنید. اگر گوشی شما چراغ اعلان داشته باشد لازم نیست هر بار برای چک کردن نوتیفیکیشن‌ها صفحه نمایش را روشن کنید و این موضوع می‌تواند مصرف باتری دستگاه را کاهش دهد. اما اگر گوشی شما دارای صفحه نمایش از نوع امولد (amoled) است، می توانید جای خالی چراغ نوتیفیکشن را با استفاده از صفحه نمایش خود پر کنید.

تبلیغات
لاینر و چراغ خطی لاله زار
لاینر و چراغ خطی لاله زار

چراغ خطی و لاین نوری لاله زار ارائه چراغ خطی و لاینر برند های 4m فورام اکووات داتیس افراتاب شعاع الکتریک شعاع پارس توس بروکس شیله مازی نور و ستاره شمال در بازار لاله زار است - لاینر و چراغ خطی لاله زار - چراغ خطی -

NotifyBuddy – AMOLED Notification Light عنوان یک اپلیکیشن برای اطلاع رسانی نوتیفیکیشن‌ها از طریق صفحه نمایش امولد مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری XanderApps توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. سازنده این برنامه که یکی از کاربران وبسایت xda است، وقتی از نبود چراغ نوتیفیکیشن روی گوشی OnePlus 6T مطلع می شود، تصمیم می گیرد راه حلی برای آن پیدا کند و در نتیجه اپلیکیشنی می نویسد که صفحه‌ نمایش گوشی اندرویدی را به یک چراغ نوتیفیکیشن تبدیل می ‌نماید. روش کار این اپلیکیشن به این صورت است که وقتی شما یک نوتیفیکیشن در دستگاه خود دریافت می‌کنید، صفحه ‌نمایش گوشی با نمایش یک انیمیشن شبیه به چشمک زدن صفحه ‌نمایش، اعلام می‌کند که یک نوتیفیکشن دریافت نموده‌اید.

به این صورت لازم نیست هر بار گوشی خود را برای اطلاع از نوتیفیکیشن ها چک کنید.برخی از امکانات و قابلیت های برنامه NotifyBuddy – AMOLED Notification Light:قابلیت استفاده هم برای برنامه ها و کارکردهای سیستمی (مثل تماس از دست رفته و … ) و هم برای برنامه های کاربردی (مثل پیام رسان ها)قابلیت جستجو در تمامی اپلیکیشن های موجود روی دستگاهقابلیت خاموش و روشن کردن برای هر اپلیکیشن به طور مجزاامکان تعریف رنگ های متفاوت برای اپلیکیشن ها و عملکردهای مختلف، تا بدون نیاز به چک کردن گوشی از جزئیات نوتیفیکیشن نیز اطلاع پیدا کنیدرابط کاربری بسیار ساده، زیبا و آسانشما تجربه استفاده از این اپلیکیشن رو دارید؟ اگر قراره الان دانلودش کنید لطفا بعدش برگردید همینجا و بهمون بگید چطور بود. منتظرتون هستیم.نسخه اندروید مورد نیاز: 8.0 و بالاترحجم: 4 مگابایتلینک دانلود برای اندرویدبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم خبرهای بیشتر درباره ی اپلیکیشنNotifyBuddy ۰ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی. .


بازنشر از : آخرین خبر