آخرین خبر/ Pacer Pedometer & Step Tracker برنامه گام شمار قدم سنج و کالری سنج رایگان که هم برای پیاده روی و هم دویدن و سنجش میزان کالری استفاده شده میتوانید از آن استفاده کنید

1402\03\31 22:40:09


برنامه. گام شمار قدم سنج و کالری سنج

آخرین خبر/ Pacer Pedometer & Step Tracker برنامه گام شمار قدم سنج و کالری سنج رایگان که هم برای پیاده روی و هم دویدن و سنجش میزان کالری استفاده شده میتوانید از آن استفاده کنید که گام‌ها و کالری‌ها را با MyFitnessPal و Fitbit همگام‌سازی می‌کند!با این برنامه سلامتی رایگان، قدم، راه رفتن و کاهش وزن خود را دنبال کنید. کاهش وزن و پیگیری مسافت پیاده روی و کالری سوزانده شده با استفاده از گام شماری 24 ساعته، قدم شمار و برنامه ردیاب سلامتی که همیشه همراه شماست.

Pacer Pedometer & Step Tracker برنامه گام شمار قدم سنج و کالری سنج رایگان که هم برای پیاده روی و هم دویدن و سنجش میزان کالری استفاده شده میتوانید از آن استفاده کنید که گام‌ها و کالری‌ها را با MyFitnessPal و Fitbit همگام‌سازی می‌کند!با این برنامه سلامتی رایگان، قدم، راه رفتن و کاهش وزن خود را دنبال کنید.

کاهش وزن و پیگیری مسافت پیاده روی و کالری سوزانده شده با استفاده از گام شماری 24 ساعته، قدم شمار و برنامه ردیاب سلامتی که همیشه همراه شماست.اپلیکیشن گام شمار قدم سنج و کالری سنج را به صورت رایگان دانلود کنید تا گوشی خود را به ردیاب سلامتی و کاهش وزن شخصی خود تبدیل کنید! با برنامه های تناسب اندام هدایت شده، شمارش گام ها و پیگیری فعالیت، وزن خود را کاهش دهید.

به انجمن سلامت، تناسب اندام و پیاده روی ما بپیوندید و تناسب اندام و فعال شوید!نحوه عملکرد Pacer Pedometer :-فقط کافیست برنامه را دانلود کنید، آنرا اجرا کنید و راه بروید.

اگر تلفن همراه شما باشد، برنامه گام شمار رایگان ما به طور خودکار مراحل شما را ردیابی می کند- روندها: سابقه فعالیت کامل خود را ردیابی کنید (مراحل، شمارش کالری و غیره)- کاوش: گروه ها و چالش ها-من: وزن، عادات و موارد دیگر را پیگیری کنید.

همگام سازی با MyFitnessPal و Fitbit.-برنامه: برنامه های ورزشی روزانه برای اهداف سلامتی شمابرای دقت بهتر :1.

به Pedometer Preferences بروید و اگر گام شمار به طور دقیق مراحل را ردیابی نمی کند، حالت گام شمار را تنظیم کنید.2.

برنامه ما را به لیست نادیده گرفتن ابزار تمیز کردن خود اضافه کنید تا ردیاب مرحله خاموش نشود3.

هیچ دو نفری یکسان راه نمی روند.

برای بهبود دقت ردیاب راه رفتن، در صورت نیاز، حساسیت ضد قدم را تنظیم کنیدیادداشت مهم:اگر صفحه نمایش خاموش یا قفل باشد، برخی از تلفن ها نمی توانند مراحل را بشمارند.

ما سخت تلاش می کنیم تا آنجا که می توانیم از تلفن های بیشتری پشتیبانی کنیم.

اگر این مراحل مشکل شما را حل نکرد، ممکن است مشکل دستگاه شما باشد.

به پشتیبانی ما ایمیل بزنید و ما سخت تلاش خواهیم کرد تا قدم های شما را به مسیر خود برگردانیم.فقط دانلود کنید و بروید-بدون نیاز به مچ بند یا سخت افزار ردیاب اضافی.

قدم های خود را فقط با تلفن خود بشمارید و شمارنده ما رایگان است!-بدون نیاز به ورود به سایت کافیست برنامه پیاده روی ما را دانلود کنید تا شروع به شمارش گام ها و ردیابی کالری سوزانده شود.ردیابی کامل تناسب اندام و مراحلگام شمار ساخته شده گام های شما را هنگام راه رفتن ردیابی می کند.

گام شمار چه تلفن شما در دست، جیب یا کیف شما باشد کار می کندگام ها، کالری ها، مسافت و زمان فعال را بشماریدردیاب فعالیت GPS فعالیت های تناسب اندام در فضای باز را روی نقشه ردیابی می کند-با MyFitnessPal و Fitbit کار می کند.

گام شمار داده های فعالیت را با MyFitnessPal و Fitbit همگام می کند و ابزار نهایی کاهش وزن و برنامه گام شمار را ایجاد می کند.-همه این ویژگی های ردیابی رایگان هستند! شمارش گام های رایگان واقعیبرنامه های تناسب اندام قدرتمند- برنامه های ورزشی روزانه که توسط مربیان حرفه ای برای بهبود سلامت، کاهش وزن و فعال ماندن طراحی شده است- برنامه های ورزشی برای تمام سطوح فعالیت و اهداف سلامتیگام به گام تمرینات صوتی و تصویری هدایت شدهگروه ها و رویدادها - انگیزه- ایجاد گروه های پیاده روی برای سوزاندن کالری همراه با دوستان و خانواده-برای انگیزه راه رفتن و کاهش وزن در رویدادها رقابت کنیدداده های سلامت و تناسب اندام خود را ردیابی کنیدمراحل، فعالیت و کالری سوزی خود را پیگیری کنید.

هر قدم را حساب کنید و وزن بیشتری کم کنید-ردیاب ما را با برنامه‌هایی مانند MyFitnessPal و FitBit همگام‌سازی کنید تا کل داده‌های شمارش گام‌ها و ردیابیایجاد عادات سالم-ابزارهایی با یک ضربه برای ایجاد عادات سلامتی و تناسب اندام و شکست دادن اهداف کاهش وزن-به هدف خود برسید: بیشتر راه بروید، وزن کم کنید یا سلامتی را بهبود بخشید!سایر ویژگی های کلیدی Pacer Pedometer:-بهترین گام شمار برای هر گوشی-مراحل دقیق و ردیابی فعالیت-کاهش وزن، ردیابی BMI و شمارنده کالری سوزی-برنامه های روزانه تناسب اندام برای هر هدف سلامتی - کاهش وزن، پیاده روی بیشتر یا بهبود سلامت-Trends مراحل روزانه، کالری و وزن را نشان می دهد-همگام سازی خودکار مراحل و کالری با MyFitnessPal یا Fitbitشما تجربه استفاده از این اپلیکیشن رو دارید؟ اگر قراره الان دانلودش کنید لطفا بعدش برگردید همینجا و بهمون بگید چطور بود.

منتظرتون هستیم.نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاترحجم: 45 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اس (لینک کمکی)برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

بازار


بازنشر از : آخرین خبر

آخرین خبر/ Pacer Pedometer & Step Tracker برنامه گام شمار قدم سنج و کالری سنج رایگان که هم برای پیاده روی و هم دویدن و سنجش میزان کالری استفاده شده میتوانید از آن استفاده کنید که گام‌ها و کالری‌ها را با MyFitnessPal و Fitbit همگام‌سازی می‌کند!با این برنامه سلامتی رایگان، قدم، راه رفتن و کاهش وزن خود را دنبال کنید. کاهش وزن و پیگیری مسافت پیاده روی و کالری سوزانده شده با استفاده از گام شماری 24 ساعته، قدم شمار و برنامه ردیاب سلامتی که همیشه همراه شماست.


برق و روشنایی لاله زار