مهران محمدی امین

1401\08\23 17:55:17


بلایی که در فرش قرمز سر تیموتی شالامی آمد

فرش قرمز فیلم «استخوان‌ها و همه» در شهر میلان ایتالیا به دلیل هجوم طرفداران «تیموتی شالامی» ناتمام ماند.

اولین نمایش فیلم عاشقانه آدم‌خواری ساخته «لوکا گوادانینو» با نام «استخوان‌ها و همه» در شهر میلان ایتالیا برگزار شد اما مراسم فرش قرمز این فیلم به دلیل حضور جمعیت عظیمی از طرفداران «تیموتی شالامی» ستاره این فیلم تعلیق شد.

پلیس محلی فرش قرمز بیرون سالن سینمای اودئون را پس از آن که تجمع به حدی افزایش یافت که نگرانی‌های ایمنی را برانگیخت، بستند.

در حالی که نمایش اول این فیلم ظرفیت محدودتری در نظر گرفته شده اهالی رسانه از حضور در سالن نمایش فیلم خودداری کردند اما نمایش فیلم و معرفی آن طبق برنامه انجام شد.

میلان یکی از آخرین شهرهایی هست که نمایش فیلم پرمخاطب «استخوان و همه» را در دستور کار قرار داد، فیلمی که در ماه سپتامبر در جشنواره ونیز و با برگزاری فرش قرمز نخستین نمایش جهانی خود را تجربه کرد و «لوکا گودانینو» جایزه شیر نقره‌ای بهترین کارگردانی و «تیلور راسل» هم جایزه مارچلو ماسترویانی برای بهترین بازیگر نوظهور را دریافت کرد.

«تیموتی شالامی» و «لوکا گوادانینو» پس از فیلم «مرا با نامت صدا کن»، برای روایت عاشقانه‌ی دیگری در فیلم «استخوان‌ها و همه» (بونز اند آل) همکاری کرده‌اند و این فیلم نیز از رمان نوشته «کامیل دی‌آنجلیس» اقتباس شده و داستان آن نیز همچون فیلم قبلی بار دیگر در دهه ۱۹۸۰ می‌گذرد اما با وجود همه این شباهت‌ها فیلم جدید «گوادانیو» جنبه‌ای کاملا متفاوت دارد و روایتی از یک عاشقانه ترسناک با مضمون آدم‌خواری است.

.

.


بازنشر از : منبع: ایسنا