گیم فا/ به تازگی سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به روزرسانی جدیدی برای عنوان The Witcher 3: Wild Hunt منتشر کرده است که عملکرد بازی را بهبود می‌دهد.       &n

1401\12\23 21:04:10


به روزرسانی جدید The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شد

گیم فا/ به تازگی سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به روزرسانی جدیدی برای عنوان The Witcher 3: Wild Hunt منتشر کرده است که عملکرد بازی را بهبود می‌دهد.        برای رایانه‌های شخصی، این به روزرسانی شامل بهبود عملکرد هسته‌ پردازنده در دایرکت ایکس ۱۲ و ترمیم Horizon Based Ambient Occlusion (HBAO) می‌شود.

گیم فا/ به تازگی سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به روزرسانی جدیدی برای عنوان The Witcher 3: Wild Hunt منتشر کرده است که عملکرد بازی را بهبود می‌دهد.       برای رایانه‌های شخصی، این به روزرسانی شامل بهبود عملکرد هسته‌ پردازنده در دایرکت ایکس ۱۲ و ترمیم Horizon Based Ambient Occlusion (HBAO) می‌شود.

دیگر باگ‌ها مانند نورپردازی منظره در توسانت هنگام غیرفعال بودن Nvidia Hairworks در این به روزرسانی رفع خواهند شد.برای دارندگان کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵، این تغییرات برای حالت Performance خواهد بود.

در ایکس باکس سری ایکس مشکل مصرف حافظه در حالت ری تریسینگ که در مواردی باعث بوجود آمدن کرش می‌شد، در این به روزرسانی رفع خواهد شد.

در پلی استیشن ۵ نیز مشکل محو شدگی کارکتر هنگام دیالوگ‌ها و کات‌سین‌ها بعد از این به روزرسانی دیگر اتفاق نخواهد افتاد.

در پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ نیز ۲ دیالوگ “top-notch swords” بار دیگر بازخواهد گشت.

بازار برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل فعلی، اضافه شدن قابلیت تنظیم درجه Motion Blur به همراه Screen Space Refraction (SSR) و بازتاب در ری تریسینگ برای بهبود کیفیت آب از دیگر موارد این به روزرسانی هستند.در ادامه می‌توانید جزئیات این به روزرسانی را مشاهده بفرمایید:لیست تغییرات Patch 4.02رایانه‌های شخصیبهبود عملکرد مصرفی هسته پردازنده در دایرکت ایکس ۱۲ترمیم Horizon Based Ambient Occlusion (HBAO).

بازیکنانی که در گذشته قابلیت Ambient Occlusion را خاموش کرده بودند می‌توانند بار دیگر این حالت را فعال نمایند.

برای فعال‌سازی این حالت به قسمت Options → Video → Graphics مراجعه نمایید.رفع مشکل قسمت (My Rewards) در REDlauncher برای مناطق مختلف.رفع مشکل نورپردازی منظره در توسانت بعد از غیرفعال‌سازی NVIDIA HairWorks.رفع مشکل Particle Optimization که در برخی موارد باعث ایجاد لگ می‌شود.کنسول‌هابهبود حالت Performance در نسخه کنسول‌های نسل بعد.رفع مشکل محو شدگی شخصیت‌ها هنگام دیالوگ‌ها و کات‌سین‌ها در پلی استیشن ۵.رفع مشکل مصرف حافظه در حالت ری تریسینگ که باعث ایجاد کرش در ایکس باکس سری ایکس می‌شود.در کوئست Whatsoever a Man Soweth دیگر بازی هنگامی که گرالت بعد از صحبت با شانی از او دور شود، کرش نخواهد کرد.رفع مشکل بارگذاری کوئیک‌سیو در هنگامی انتقال پیش‌روی بازیکنان از ایکس باکس وان.بازگشت دیالوگ “!top-notch swords” در کنسول‌های نسل قبل.رفع مشکل حذف شدن آخرین فایل ذخیره بازی در پلی استیشن ۵.رفع مشکل اجرایی در Beauclair و Novigrad بعد بارگذاری فایل ذخیره.بصری – رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل بعدبهبود فرو روی ظاهری آب با اضافه نمودن Refraction به SSR و بازتاب به ری تریسینگ.رفع مشکل بافت آجر در برخی از قسمت‌های دیوار.اضافه نمودن نوار تنظیم Motion Blur که در قسمت Options → Video → Graphics می‌توانید آن را پیدا کنید.کوئست‌ها و گیم‌پلی – تمامی پلتفرم‌هادر کوئست Battle Preparations رفع مشکل ظاهر نشدن دیالوگ “Let Avallac’h know everything’s ready.

” جهت پیش روی در بازی.در کوئست Reason of State رفع مشکل قفل شدن درِ انبار که پس از ورود به انبار و سپس بلافاصله خارج شدن از ممکن است رخ بدهد و برای همیشه پیش روی در کوئست را غیرممکن کند.در کوئست Scavenger Hunt: Cat School Gear Upgrade Diagrams Part 1 رفع مشکل فعال ماندن کوئست پس از جمع آوری diagrams.رفع مشکل شروع New Game+ در یک فایل ذخیره ناسازگار که ممکن است از شروع بسته‌های الحاقی به صورت مجزا جلوگیری کند.بومی سازی – تمامی پلتفرم‌هارفع مشکل توضیحات کارت گوئنت گرالت و سیری در زبان کره‌ای.رفع مشکلات دستور زبان در ترجمه عربی.به روزرسانی فونت سنتی چینی.قابل ذکر است که در این لیست تنها به تغییرات بزرگ بازی اشاره شده است و این پچ تغییرات کوچک دیگری نیز اعمال خواهد کرد که در این لیست حضور ندارند.عنوان The Witcher 3: Wild Hunt در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.


بازنشر از : آخرین خبر

گیم فا/ به تازگی سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به روزرسانی جدیدی برای عنوان The Witcher 3: Wild Hunt منتشر کرده است که عملکرد بازی را بهبود می‌دهد.        برای رایانه‌های شخصی، این به روزرسانی شامل بهبود عملکرد هسته‌ پردازنده در دایرکت ایکس ۱۲ و ترمیم Horizon Based Ambient Occlusion (HBAO) می‌شود.


تعمیر پکیج دیواری