مهران محمدی امین

1401\12\09 17:22:19


تاریخ برگزاری رویداد Tokyo Game Show امسال اعلام شد

گیم فا/ طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، رویداد توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) امسال قرار است از تاریخ 30 شهریور 1402 (21 سپتامبر 2023) به مدت چهار روز برگزار شود.   رویداد توکیو گیم شو سال 2023 قرار است از تاریخ 30 شهریور 1402 (21 سپتامبر 2023)، بار دیگر در سالن Makuhari Messe شهر چیبا در کشور ژاپن برگزار شود.

گیم فا/ طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، رویداد توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) امسال قرار است از تاریخ 30 شهریور 1402 (21 سپتامبر 2023) به مدت چهار روز برگزار شود.  رویداد توکیو گیم شو سال 2023 قرار است از تاریخ 30 شهریور 1402 (21 سپتامبر 2023)، بار دیگر در سالن Makuhari Messe شهر چیبا در کشور ژاپن برگزار شود.

این رویداد به مدت چهار روز در جریان خواهد بود که در دو روز اول نمایش‌های خصوصی و فعالیت‌های تجاری با حضور توسعه‌دهندگان انجام می‌شود و عموم مردم می‌توانند در دو روز دوم در آن شرکت کنند. این رویداد برای اولین بار در چهار سال گذشته، کاملا در یک مکان جریان خواهد داشت.طبق اطلاعات منتشر شده، بخش واقعیت-مجازی رویداد توکیو گیم شو نیز باز خواهد گشت و برای تمام مدت رویداد در دسترس است. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند تا ابتدای ماه اکتبر 2023 به محل این رویداد بروند و نمایشگاه آن را ملاقات کنند.

علاوه بر این، افراد می‌توانند با استفاده از عینک‌های واقعیت-مجازی، رایانه‌های شخصی یا گوشی‌های هوشند خود به صورت مجازی از این نمایشگاه استفاده نمایند. طرفداران بازی‌های ویدئویی می‌توانند منتظر برنامه‌های آنلاین با محوریت نمایش نسخه‌های آزمایشی بازی‌های مستقل و بزرگ باشند که قرار است در یک غرفه ویژه از فروشگاه استیم (Steam) پخش شوند.رویداد حضوری توکیو گیم شو در سال گذشته که به مدت چهار روز برگزار شد، توانست حدود ۱۴۰ هزار بازدیدکننده را به ثبت رساند که با توجه به محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا در کشور ژاپن، آمار قابل توجهی به شمار می‌آید. با در نظر گرفتن این موضوع، انجمن تأمین‌کنندگان سرگرمی‌های رایانه‌ای می‌خواهد نمایشگاه امسال را تبدیل به بزرگ‌ترین رویداد ترکیبی جهان کند.

توکیو گیم شو امسال قرار است بیش از دو هزار غرفه داشته باشد و برگزارکنندگان انتظار دارند که بیش از ۲۰۰ هزار نفر از آن بازدید کنند.. .


بازنشر از : آخرین خبر