مهران محمدی امین

1401\07\07 18:19:33


تبلت Galaxy Tab S8 FE سامسونگ در راه بازار

شهر سخت افزار/ سامسونگ سال گذشته تبلت Galaxy Tab S8 FE را معرفی کرد و انتظار داریم تا پایان سال جاری میلادی، تبلت Galaxy Tab S8 FE به بازار راه پیدا نماید. سامسونگ این عضو جدید خانواده S8 را با قیمت اقتصادی‌تر عرضه خواهد کرد.

شهر سخت افزار/ سامسونگ سال گذشته تبلت Galaxy Tab S8 FE را معرفی کرد و انتظار داریم تا پایان سال جاری میلادی، تبلت Galaxy Tab S8 FE به بازار راه پیدا نماید.

سامسونگ این عضو جدید خانواده S8 را با قیمت اقتصادی‌تر عرضه خواهد کرد. در ادامه مشخصات Galaxy Tab S8 FE را بررسی می‌کنیم.به تازگی تبلت Galaxy Tab S8 FE روی گیک‌بنچ مشاهده شده و بسیاری از مشخصات آن افشا شده است. این تبلت قرار است دسترسی به امکانات سری Tab S8 را با قیمتی مناسب امکان‌پذیر نماید.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران

24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی . - نمایندگی یخچال سامسونگ تهران - samsung - تعمیر یخچال سامسونگ

انتظار داریم تا پایان سال جاری میلادی، تبلت Galaxy Tab S8 FE به بازار راه پیدا نماید.مشخصات تبلت Galaxy Tab S8 FEسامسونگ به زودی تبلت Galaxy Tab S8 FE را عرضه خواهد کرد و حال مشخصات آن افشا شده است. تبلت گلکسی تب S8 FE با شماره مدل SM-X506B ساخته می‌شود و به پردازنده MT8791V/TZA شرکت مدیاتک مجهز شده است. این تراشه همان Kompanio 900T است.سامسونگ تبلت Galaxy Tab S8 FE را با اندروید 13 به بازار می‌فرستد و آن را به 4 گیگابایت رم مجهز کرده است.

احتمال دارد این تبلت در کانفیگ‌های متفاوتی به بازار بیاید. گفته می‌شود مدل SM-X506B به 5G مجهز خواهد بود و مدل SM-X500 با قیمت ارزان‌تر و اتصال Wi-Fi عرضه می‌شود.انتظار داریم سامسونگ تا چند ماه آینده از تبلت Galaxy Tab S8 FE رونمایی کند. در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از این تبلت به دست کاربران خواهد رسید..

.


بازنشر از : آخرین خبر