مهران محمدی امین

کمتر کسی وجود دارد که با مجموعه تن تن (Tin Tin) آشنایی نداشته باشد

1401\06\07 15:35:23


تن تن: سیگارهای فرعون به یک بازی ماجرایی تبدیل می‌شود

کمتر کسی وجود دارد که با مجموعه تن تن (Tin Tin) آشنایی نداشته باشد

کمتر کسی وجود دارد که با مجموعه تن تن (Tin Tin) آشنایی نداشته باشد.

این گزارشگر  خبره به همراه سگش توانست معماهای زیادی را حل کند. یکی از نکات جالب اینجاست که ما شاهد عناوین بازی زیادی از تن تن در دنیای گیمینگ نیستیم. حال شرکت Pendulo اعلام کرده که قصد دارد بازی تن تن: سیگارهای فرعون (Tin Tin: Cigars of Pharaoh) را به شکل یک بازی عرضه کند.

به دلیل اینکه این عنوان یک بازی است، شما بیشتر با آن درگیر خواهید شد.

از طرفی این بازی بر اساس کامیک بوک‌ها ساخته شده و به همین دلیل داستان بسیار قوی‌ای هم خواهد داشت. اگر شما کتاب‌ها را خوانده باشید قطعاً با داستان آن کاملاً آشنایی دارید. در بازی سیگارهای فرعون شما به همراه برفی (Snowy) به یک ماجراجویی می‌روید.

زمانی که تن تن به همراه برفی وارد مصر می‌شوند موارد مشکوکی را پیدا می‌کنند.

این موارد نشان می‌دهد که یک مافیای مواد مخدر در این کشور جریان داشته و به همین دلیل تن تن باید راز آن را کشف کند. در اصل این بازی باعث می‌شود تا شما در دنیای کمیک بوک غرق بشوید. از طرفی داستان بازی هم بسیار جالب بوده و قطعاً طرفداران این مجموعه را راضی خواهد کرد.

معرفی بازی تن تن

بازی ماجراهای تن تن برای مدت زیادی است که در دست ساخت است.

به همین دلیل افراد زیادی منتظر آن هستند. پس از نزدیک به ۲ سال شرکت سازنده تصمیم به معرفی رسمی این بازی گرفت. پس یعنی بازی در شرایط بسیار خوبی قرار داشته و حتی امکان دارد در سال ۲۰۲۳ عرضه شود.

طراحی بازی جدید تن تن بسیار دوستانه است.

به همین دلیل شما می‌توانید به همراه خانواده از آن لذت ببرید. نکته اینجاست که شرکت سازنده تصمیم گرفته تا خلاقیت زیادی در زمینه داستان به خرج ندهد. اینکه شما یک عنوان بازی را از کتاب آن بنویسید، در اصل داستان را به شما ارائه می‌دهد.

مشکل اصلی اینجاست که سازندگان از لحاظ کیفیت ساخت و موارد دیگر بسیار محدود می‌شوند. با این حال اگر در زمینه گیم‌پلی خلاقانه عمل کند، قطعاً موفق خواهید شد.

تیزر کوتاهی برای اعلام این خبر منتشر شده است که می‌توانید آن را در ادامه به همراه تعدادی تصویر از بازی ببینید.