مهران محمدی امین

1401\11\25 21:37:21


توییت‌های ایلان ماسک صفحه For You توییتر را قبضه کردند

زومیت/ ایلان ماسک هفته‌ی گذشته یکی از مهندسان توییتر را به‌دلیل کاهش بازدید توییت‌ها اخراج کرد. اکنون بسیاری از توییت‌های ماسک وارد صفحه‌ی For You شده‌اند.

زومیت/ ایلان ماسک هفته‌ی گذشته یکی از مهندسان توییتر را به‌دلیل کاهش بازدید توییت‌ها اخراج کرد.

اکنون بسیاری از توییت‌های ماسک وارد صفحه‌ی For You شده‌اند. در ساعات اخیر، احتمالاً متوجه نکته‌ی عجیبی در صفحه‌ی For You توییتر شده‌اید. به‌گزارش کاربران‌، توییت‌ها و ریپلای‌های ایلان ماسک به‌طور غیرعادی در صفحه‌ی For You دیده می‌شوند. حتی افرادی که ایلان ماسک را دنبال نکرده‌اند، نیز با توییت‌های او در صفحه‌ی For You مواجه شده‌اند.ایلان ماسک وجود مشکلاتی در الگوریتم توییتر را تأیید کرده و گفته است که تغییراتی روی این الگوریتم انجام خواهد گرفت.

توییت‌های ایلان ماسک در حالی به صفحه‌ی For You راه پیدا کرده‌اند که او چند روز پیش به‌‌دلیل افت بازدید توییت‌هایش یکی از مهندسان توییتر را اخراج کرده بود.به‌گزارش ورج، حساب کاربری ایلان ماسک در آوریل ۲۰۲۲ (فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۱) به صدر رتبه‌بندی جست‌و‌جو در توییتر صعود کرد؛ اما از آن زمان تاکنون، میزان بازدید توییت‌های او به‌شدت افت کاهش یافته است. مهندسان توییتر پس از بررسی اولیه متوجه شدند که الگوریتم این شبکه‌ی اجتماعی هیچ مشکلی ندارد.به‌دنبال اخراج مهندس توییتر، به‌یک‌باره تعداد زیادی از توییت‌های ایلان ماسک وارد صفحه‌ی For You شدند. ماسک پیش از اخراج این مهندس ادعا کرده بود که ۹۵ درصد از توییت‌هایش به‌دست کاربران نمی‌رسد..

.


بازنشر از : آخرین خبر