مهران محمدی امین

1402\10\12 22:43:25


جنگ تمام‌عیار جو کیانی میلیاردر ایرانی علیه اپل

تکفارس/ اخیرا شرکت فناوری بهداشتی مسیمو علیه اپل به خاطر نقض پتنت این شرکت شکایت کرده بود که منجر به ممنوعیت فروش اپل اچ سری ۹ شده است. جو کیانی میلیاردر ایرانی و مدیرعامل مسیمو می‌گوید به مبارزه علیه اپل ادامه می‌دهد.

تک اخیرا شرکت فناوری بهداشتی مسیمو علیه اپل به خاطر نقض پتنت این شرکت شکایت کرده بود که منجر به ممنوعیت فروش اپل اچ سری ۹ شده است.جو کیانی میلیاردر ایرانی و مدیرعامل مسیمو می‌گوید به مبارزه علیه اپل ادامه می‌دهد.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

او گفته است که مسیمو تا الان ۱۰۰ میلیون دلار در دعوای حقوقی با اپل هزینه کرده است.هرچند اپل توانسته از طریق دادگاه استیناف، ممنوعیت فروش اپل واچ سری ۹ را تا ۲۰ دی لغو کند اما بعد از این تاریخ اپل حق فروش اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ را در آمریکا ندارد. بازار مسیمو ادعا می‌کند که اپل بدون کسب مجوز، از فناوری این شرکت در قابلیت سنجش اکسیژن خون اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ استفاده کرده و حق ثبت اختراع آن را نقض کرده است.این ممنوعیت در نتیجه‌ حکم کمیسیون تجارت بین‌الملل آمریکا (ITC) مبنی بر توقف فروش اپل واچ‌ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ می‌شود. البته این حکم صرفا شامل بازار آمریکا می‌شود و اپل می‌تواند دو ساعت مذکور را در بازارهای خارج از آمریکا به فروش برساند.اپل با انتشار بیانیه‌ای گفته است که «با حکم ITC مخالفت می‌کند و به‌طور جدی در حال بررسی گزینه‌های حقوقی برای از سرگیری فروش اپل واچ‌های نسل جدید خود در آمریکا است.»جو کیانی در ادامه صحبت‌هایش گفته است «من باید جلوی اپل می‌ایستادم. من به‌شخصه اگر بتوانم قدرتمندترین شرکت فناوری دنیا را از بدرفتاری با شرکت‌های کوچک باز بدارم، این کار برای من بیش از هر چیزی اهمیت دارد.».

.


بازنشر از : آخرین خبر