دست پر جشنواره تئاتر برای روز نهم امروز یکشنبه نهم بهمن همزمان با نهمین روز چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر علاقه‌مندان شاهد ۸ اجرا در بخش صحنه‌ای و ۱۰ اجرا در بخش خیابان

1401\11\09 18:04:15


دست پر جشنواره تئاتر برای روز نهم

امروز یکشنبه نهم بهمن همزمان با نهمین روز چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر علاقه‌مندان شاهد ۸ اجرا در بخش صحنه‌ای و ۱۰ اجرا در بخش خیابانی هستند.

چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر امروز یکشنبه در نهمین روز برگزاری و در آستانه پایان این رویداد شاهد افزایش اجراها در بخش های صحنه ای و خیابانی است.

در بخش نمایش‌های صحنه‌ای امروز نمایش «هملت» اثر ویلیام شکسپیر به کارگردانی آرا یرنیاکیان از ارمنستان ساعت ۱۷ و ۲۰ در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر، «دانه های کال انجیر» به نویسندگی جواد عاجلی به کارگردانی سانیا عاجلی از استهبان ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در تالار چهارسوی تئاتر شهر، «هاراگیری» به نویسندگی و کارگردانی اصغر گروسی از شیراز ساعت ۱۷ و ۱۹ در تالار سایه تئاتر شهر، نمایش «در سوگ شب هزار و یکم» به نویسندگی شهرام احمدزاده و کارگردانی پویان عطایی از اصفهان ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می روند.

همچنین نمایش «شیخ» به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا سواعدی از آبادان ساعت ۱۷ و ۲۰ در تماشاخانه سنگلج، «ساختمان رز» به نویسندگی و کارگردانی علی صادقی زاده از کرمان ساعت ۱۶ و ۱۹ در تئاتر مولوی، «ابرهای بی باران» نوشته میلاد اکبرنژاد به کارگردانی حسن عابدی برگزیده استان ها یک تک اجرا ساعت ۲۰:۳۰ در تالار سمندریان تماشاخانه ایرانشهر و «دختران» نوشته علی دل پیشه و کارگردانی علی دل پیشه و کیانوش ایازی از تهران ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰ در تالار حافظ دیگر اجراهای صحنه ای امروز هستند.

دست پر جشنواره تئاتر برای روز نهم

همچنین در بخش اجراهای خیابانی نمایش «فدا نشدن» به نویسندگی محمدرضا جعفری لفوت و کارگردانی میلاد حسین زاده از آستانه اشرفیه ساعت ۱۴، «بهیگ هارونک» به نویسندگی و کارگردانی علی قاضی از مسجدسلیمان ساعت ۱۴:۳۰، «پلاسما» به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از زاهدان ساعت ۱۵، «گسار» نوشته فرامرز غلامیان و کارگردانی مشترک فرامرز غلامیان و عباس منظری از شاهین شهر ساعت ۱۵:۳۰، «پارادوکس» به نویسندگی و کارگردانی مالک آبسالان از دهلران ساعت ۱۶، «آکوستیک مین» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی از ساری ساعت ۱۶:۳۰، «استامینوفن با طعم کدئین» نوشته آدینه رحیم نژاد به کارگردانی مجتبی خلیلی از تهران ساعت ۱۷در پهنه رودکی مقابل تالار وحدت اجرا می شوند.

«کارت قرمز برای بازیکن خارجی» نوشته مجتبی خلیلی به کارگردانی سیدپویا امامی از اصفهان ساعت ۱۸ و «دعوت نشده» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی کولیوندی از دهلران ساعت ۱۸:۳۰ دیگر نمایش های بخش خیابانی امروز را به خود اختصاص داده اند.

همچنین نمایش «استامینوفن با طعم کدئین» نوشته آدینه رحیم نژاد و کارگردانی مجتبی خلیلی از تهران علاوه بر اجرای عصر ساعت ۱۱ در ایوان انتظار متروی ولیعصر اجرا می شود.


بازنشر از : منبع: خبر آنلای

امروز یکشنبه نهم بهمن همزمان با نهمین روز چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر علاقه‌مندان شاهد ۸ اجرا در بخش صحنه‌ای و ۱۰ اجرا در بخش خیابانی هستند.


برق و روشنایی لاله زار