مهران محمدی امین

1402\10\12 19:37:30


رگولاتوری فرانسه سونی را به دلیل محدود کردن کنترلرهای شخص ثالث PS4 جریمه کرد

گیم فا/ شرکت سونی (Sony) متهم به محدود کردن کنترلرهای شخص ثالث (ترد پارتی) پلی استیشن ۴ (PlayStation 4) است.     سونی به دلیل سوءاستفاده از موقعیت بازار خود برای عرضه کنترلرهای پلی استیشن ۴ توسط رگولاتوری ضد انحصار فرانسه ۱۳.

گیم فا/ شرکت سونی (Sony) متهم به محدود کردن کنترلرهای شخص ثالث (ترد پارتی) پلی استیشن ۴ (PlayStation 4) است.    سونی به دلیل سوءاستفاده از موقعیت بازار خود برای عرضه کنترلرهای پلی استیشن ۴ توسط رگولاتوری ضد انحصار فرانسه ۱۳.۵ میلیون یورو جریمه شد.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

Autorité de la Concurrence جریمه را (از طریق CPI) اعلام کرد و اذعان داشت که این جریمه، به دلیل دو تخلف اولیه بوده است.در ابتدا، اعلام شد که سونی در سال ۲۰۱۵ اقدامات فنی را برای مبارزه با جعل محصولات خود اجرا کرد که به طور ناخواسته بر عملکرد صحیح کنترلرهای شخص ثالث تأثیر گذاشت و باعث شد آن‌ها به دنبال به‌روزرسانی سیستم قطع شوند.ثانیاً، گفته می‌شود که شرکت‌های رقیب از پیوستن به برنامه لایسنس پلی استیشن منع شده‌اند و دسترسی فقط از طریق برنامه مشارکت سونی اعطا می‌شود.Autorite de la Concurrence اعلام کرد که سونی از ابلاغ معیارهای دسترسی برنامه به تولیدکنندگان بر اساس درخواست آن‌ها خودداری کرده و مدعی شده که این معیارها به صلاحدید سونی اعمال شده‌اند. این سازمان در اطلاعیه خود گفت:سونی معیارها را به شیوه‌ای اختیاری اعمال کرد، حتی اگر دسترسی به برنامه تنها راه جلوگیری از قطع ارتباط بود.به گفته این نهاد، اقدامات مورد بحث به طور قابل توجه‌ای به تصویر برند تولیدکنندگان شخص ثالث آسیب رسانده و مانع از گسترش بازار آن‌ها شده‌اند. سونی هنوز به طور عمومی به این جریمه واکنشی نشان نداده است.نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید. بازار.

.


بازنشر از : آخرین خبر