مهران محمدی امین

1402\10\12 22:43:23


ریلمی به فکر راه‌اندازی سری جدید “نوت” در گوشی‌هایش است

دیجی رو/ این طور که از گواهینامه اخیر صادر شده در سازمان NBTC تایلند به نظر می‌رسد، شرکت گوشی‌ساز چینی ریلمی در حال افزودن یک مدل جدید به ویترین گوشی‌های خود است. لیست این سازمان نشان می‌دهد که یک دستگاه با نام ریلمی نوت 50 و شماره مدل RMX3834 در حال حاضر تولید شده که احتمالاً نشانه شروع سری جدید “ریلمی نوت” است.

دیجی رو/ این طور که از گواهینامه اخیر صادر شده در سازمان NBTC تایلند به نظر می‌رسد، شرکت گوشی‌ساز چینی ریلمی در حال افزودن یک مدل جدید به ویترین گوشی‌های خود است.

لیست این سازمان نشان می‌دهد که یک دستگاه با نام ریلمی نوت 50 و شماره مدل RMX3834 در حال حاضر تولید شده که احتمالاً نشانه شروع سری جدید “ریلمی نوت” است.این دستگاه با همین شماره مدل در نوامبر 2023 در کمیسیون اقتصادی یوراسیایی ثبت شده بود. با این حال، گواهینامه اخیر هیچ اطلاعات بیشتری درباره مشخصات یا ویژگی‌های گوشی ارائه نمی‌دهد.ریلمی در حال حاضر گوشی‌های هوشمند متنوعی را در باز‌ه‌های قیمتی مختلف و برای پاسخگویی به نیازهای طیف‌های گوناگون کاربران عرضه می‌کند. سری C برای خریداران با بودجه محدود طراحی شده است، در حالی که سری شماره‌دار به گروه‌های متوسط و میان‌رده می‌پردازد.

کاربران حرفه‌ای هم می‌توانند به سراغ سری GT بروند که شامل مدل‌های پرچمداری از قبیل ریلمی جی تی 5 پرو است. علاوه بر همه این‌ها، سری V هم به صورت انحصاری در چین عرضه می‌شود. بازار با توجه به اینکه لیست محصولات فعلی ریلمی تقریباً تمام رده‌ها را پوشش می‌دهد، هنوز مشخص نیست که سری نوت چه جایگاهی داشته و برای کدام قشر از خریداران مناسب خواهد بود. بنابراین، تنها می‌توانیم منتظر بمانیم و ببینیم که برنامه‌هایی که ریلمی برای این سری جدید از گوشی‌های هوشمند خود دارد، چیست.در خبری مرتبط، ریلمی اخیراً به رونمایی از یک گوشی هوشمند جدید در هند اشاره کرده است.

امروز این شرکت اطلاعاتی منتشر کرده که ممکن است تاریخ رونمایی از سری ریلمی 12 را در تاریخ 3 ژانویه (13 دی) تایید کند.تا کنون، دو دستگاه از سری ریلمی 12، یعنی ریلمی 12 پرو و 12 پرو پلاس در انواع سایت‌های جهانی ارائه گواهینامه مشاهده شده‌اند. انتظار می‌رود 12 ریلمی 12 پرو با تراشه اسنپدارگون 7 نسل 3 و همراه با یک دوربین تله فوتوی 32 مگاپیکسلی با قابلیت بزرگنمایی اپتیکال 2 برابر عرضه شود. از سوی دیگر، گفته شده است که مدل پرو پلاس این گوشی دارای یک دوربین تله فوتو با رزولوشن بالاتر 64 مگاپیکسل و زوم اپتیکال 3 برابر خواهد بود..

.


بازنشر از : آخرین خبر