مهران محمدی امین

1401\10\14 12:36:35


ریمیک بازی Persona 3 در حال توسعه است

گیم فا/ ظاهراً شرکت بزرگ بازی‌سازی اتلوس (Atlus) به‌سختی مشغول ساخت ریمیک عنوان Persona 3 است و چندین منبع داخلی این موضوع را تأیید کرده‌اند. پیش از این، اتلوس ریمیک‌هایی از بازی Persona 3، یعنی Persona 3 FES و Persona 3 Portable، را منتشر کرده است که با آن‌ها توانست جامعۀ مخاطبان غربی خود را گسترش دهد و این شرکت گفته است که برای امسال برنامه‌های بزرگ دارد، از جمله پورت نسخه‌های نسل هشتمی و نهمی بازی‌های Persona 3 Portable و Persona 4 Golden که ریمستر خواهند شد و در تاریخ 29 دی 1401 (19 ژانویه 2023) در دسترس قرار خواهند گرفت؛ علاوه بر «چندین عنوان منتشرنشدۀ جدید».

گیم فا/ ظاهراً شرکت بزرگ بازی‌سازی اتلوس (Atlus) به‌سختی مشغول ساخت ریمیک عنوان Persona 3 است و چندین منبع داخلی این موضوع را تأیید کرده‌اند.پیش از این، اتلوس ریمیک‌هایی از بازی Persona 3، یعنی Persona 3 FES و Persona 3 Portable، را منتشر کرده است که با آن‌ها توانست جامعۀ مخاطبان غربی خود را گسترش دهد و این شرکت گفته است که برای امسال برنامه‌های بزرگ دارد، از جمله پورت نسخه‌های نسل هشتمی و نهمی بازی‌های Persona 3 Portable و Persona 4 Golden که ریمستر خواهند شد و در تاریخ 29 دی 1401 (19 ژانویه 2023) در دسترس قرار خواهند گرفت؛ علاوه بر «چندین عنوان منتشرنشدۀ جدید».خبر ریمیک بازی Persona 3 توسط شخصی مطرح شده است که انتشار هر سه بازی Persona برای سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) را فاش کرده بود.

ظاهراً این ریمیک از «بهبودهای گرافیک و ویژگی‌های کیفیت زندگی بازی Persona 5» بهره خواهد برد. اما گزارشی مبنی بر انتشار این ریمیک برای سال میلادی جاری منتشر نشده است.نظر شما در این باره چیست؟. .


بازنشر از : آخرین خبر