مهران محمدی امین

1401\10\12 18:57:06


سامسونگ از اولین نمایشگر تاشو-کشویی جهان رونمایی می‌کند

دیجیاتو/ سامسونگ به عنوان شرکتی پیشرو در توسعه پنل‌های اولد این‌بار ظاهراً قصد دارد اولین نمایشگر تاشو و همزمان کشویی جهان را در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2023 به نمایش بگذارد. این شرکت اغلب فناوری‌های جدیدی .

دیجیاتو/ سامسونگ به عنوان شرکتی پیشرو در توسعه پنل‌های اولد این‌بار ظاهراً قصد دارد اولین نمایشگر تاشو و همزمان کشویی جهان را در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2023 به نمایش بگذارد.

این شرکت اغلب فناوری‌های جدیدی ...سامسونگ به‌عنوان شرکتی پیشرو در توسعه پنل‌های اولد این‌بار ظاهراً قصد دارد اولین نمایشگر تاشو و هم‌زمان کشویی جهان را در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2023 به نمایش بگذارد.این شرکت اغلب فناوری‌های جدیدی را برای نمایشگر گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها معرفی می‌کند و درحال‌حاضر توانسته است در بازار گوشی‌های تاشو حرف اول را بزند. براساس گزارش‌های منتشر‌شده از سوی ETNews، سامسونگ دیسپلی قصد دارد اولین نمایشگر تاشو + کشویی جهان را در نمایشگاه CES سال جاری میلادی به نمایش بگذارد.رونمایی از اولین نمایشگر تاشو-کشویی جهان توسط سامسونگبراساس گزارش منتشر‌شده از سوی منابع آگاه بازار، سامسونگ این نمایشگر جدید را پنل هیبریدی نام‌گذاری کرده است. ساختار پنل جدید ظاهراً به‌گونه‌ای است که وقتی از حالت تاشو خارج می‌شود، با قابلیت کشویی خود، نمایشگری حدود 12.4 اینچی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.در‌واقع وقتی نمایشگر 8 اینچی به حالت تاشو در می‌آید، ابعاد آن به 10 اینچ می‌رسد و سپس در حالت کشویی می‌تواند نمایشگری 12.4 اینچی ارائه دهد.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی .
# سامسونگ - # samsung - # تعمیر یخچال سامسونگ

نمایشگر جدید سامسونگ اولین پنل اولد هیبریدی جهان خواهد بود که هم به‌صورت تاشو و هم به‌صورت کشویی امکان گسترده‌شدن خواهد داشت.به‌نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد از این نمایشگر برای دستگاه‌هایی مانند گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها استفاده کند. هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه زمانی این نمایشگر هیبریدی را به مرحله تولید انبوه می‌رساند. تولید چنین دستگاه‌هایی نیازمند توسعه لولاهای خاصی است که بتواند طول عمر قابل‌قبولی ارائه دهد.بی‌شک توسعه چنین نمایشگری کاربردهای بسیاری در انواع تجهیزات الکترونیکی از جمله دست‌بندهای تناسب اندام و ساعت‌های هوشمند در کنار قابلیت استفاده در وسایل نقلیه خواهد داشت..

.


بازنشر از : آخرین خبر