مهران محمدی امین

1401\07\14 01:11:12


سامسونگ برای زد فولد ۶ به دنبال بهبود دوربین زیر نمایشگر است

سامسونگ از معدود شرکت‌هایی است که به استفاده از دوربین زیر نمایشگر روی آورده ولی کیفیت این نوع دوربین‌ها همچنان بسیار پایین‌تر از حد انتظار است

سامسونگ از معدود شرکت‌هایی است که به استفاده از دوربین زیر نمایشگر روی آورده ولی کیفیت این نوع دوربین‌ها همچنان بسیار پایین‌تر از حد انتظار است.

گلکسی زد فولد ۴ هم از دوربین زیر نمایشگر‌ استفاده می‌کند و اگرچه کیفیت آن نسبت به نسل قبلی بهتر شده، اما همچنان نمی‌تواند سلفی‌های جذابی ثبت کند.

برای گلکسی زد فولد ۴، سامسونگ تراکم پیکسلی بخشی از نمایشگر که روی دوربین قرار دارد را کاهش داده تا نور بیشتری راهی دوربین سلفی شود. به دلیل همین موضوع، کاربران خیلی راحت می‌توانند وجود چنین دوربینی را زیر‌ نمایشگر‌ تشخیص دهند. با وجود این تغییرات، عکس‌های سلفی ثبت شده با این دوربین بسیار مات هستند.

حالا سامسونگ می‌خواهد مواد استفاده شده برای این نمایشگرها را تغییر دهد تا کیفیت دوربین زیر‌ نمایشگر به طور قابل توجهی بهبود پیدا کند.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران

24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی . - نمایندگی یخچال سامسونگ تهران - samsung - تعمیر یخچال سامسونگ

پیش‌بینی می‌شود که سامسونگ در سال ۲۰۲۴ می‌تواند این هدف را به واقعیت تبدیل کند. این یعنی به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۴ گلکسی زد فولد ۶ به لطف این مشخصه با دوربین نمایشگر بسیار بهتری راهی بازار می‌شود. همچنین در مورد بهره‌گیری آیفون ۱۶ از فیس آی‌دی زیر‌ نمایشگر‌ هم گزارش‌هایی منتشر شده و این فناوری به اپل هم اجازه می‌دهد چنین قابلیتی را عملی کند.

  • دوربین زیر نمایشگر‌ چگونه کار می‌کند؟

منبع: notebookcheck

/*/ .

.


بازنشر از : digimag