مهران محمدی امین

1401\06\30 23:50:55


سامسونگ شاید همزمان با سری گلکسی S23 از شارژر جدیدی رونمایی کند

اینطور که به نظر می‌رسد، سامسونگ قصد دارد در کنار رونمایی از گوشی‌های سری گلکسی S23 از شارژر بی‌سیم جدیدی هم رونمایی کند

اینطور که به نظر می‌رسد، سامسونگ قصد دارد در کنار رونمایی از گوشی‌های سری گلکسی S23 از شارژر بی‌سیم جدیدی هم رونمایی کند.

به گفته‌ی وب‌سایت گلکسی‌کلابز، سامسونگ در حال حاضر مشغول کار روی یک هاب شارژر بی‌سیم است که به نظر می‌رسد به همراه گوشی‌های سری گلکسی S23 رسما راهی بازار خواهد شد.

از آن‌جایی که نام «هاب» برای این محصول در نظر گرفته شده، می‌توان انتظار داشت که بتواند چندین دستگاه را به صورت همزمان شارژ کند.

البته پیش از این هم گفته می‌شد که سامسونگ در حال کار روی یک شارژر جدید با شماره مدل EP-P9500 است. احتمال دارد که این شارژر در واقع همان شارژر بی‌سیمی باشد که گلکسی کلابز به آن اشاره کرده؛ این احتمال هم وجود دارد که این محصول به طور کلی یک محصول جدید بوده و ربطی هم به شارژر بی‌سیم نداشته باشد.

  • محبوب‌ترین لوازم جانبی گلکسی A13 سامسونگ در دیجی کالا

متأسفانه فعلا اطلاعات زیادی در رابطه با هاب شارژر بی‌سیم جدید سامسونگ در دسترس نیست اما اگر سامسونگ واقعا در حال کار روی ساخت چنین محصولی است، احتمال این وجود دارد که از لحاظ کاربرد، مثل شارژر بی‌سیم Trio این شرکت باشد که در سال ۲۰۲۰ به همراه گوشی‌های سری گلکسی نوت ۲۰، زد فولد ۲، گلکسی واچ ۳ و بادز لایو در دسترس قرار گرفت.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران

24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی . - نمایندگی یخچال سامسونگ تهران - samsung - تعمیر یخچال سامسونگ

شارژر بی‌سیم Trio در نهایت به سرعت ۲۵ وات می‌رسد و قدرت آداپتور آن هم ۹ وات است. البته انتظار می‌رود سرعت شارژر بی‌سیم جدید این شرکت بیشتر از این هاب سال ۲۰۲۰ باشد، حال این فاصله چقدر خواهد بود هنوز مشخص نشده است.

شارژر بی‌سیم Trio در زمان عرضه ۱۰۰ دلار قیمت‌گذاری شد؛ حال نمی‌دانیم سامسونگ چه قیمتی را برای مدل جدید در نظر خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد نباید انتظار داشت که قیمت این محصول کمتر از ۱۰۰ دلار باشد. اگر سامسونگ واقعا مشغول ساخت چنین شارژری باشد، به احتمال زیاد باید طی چند روز آتی خبرهای بیشتری در رابطه با آن بشنویم.

  • آیا عرضه‌ی گلکسی S23 با تراشه‌ی اگزینوس اشتباه بزرگی است؟

منبع: PhoneArena

/*/ . .


بازنشر از : digimag