مهران محمدی امین

1401\07\29 11:29:54


سایلنت جدید هیل با عنوان Silent Hill f معرفی شد

مجله دیجی کالا/ کونامی و استودیوی تایوانی NeoBards Entertainment به تازگی از یک بازی اصلی جدید در سری سایلنت هیل با عنوان Silent Hill f رونمایی کرده‌اند. در توضیحات این بازی آمده که قرار است یک داستان کاملا جدید را در دهه‌ی ۱۹۶۰ میلادی در ژاپن روایت کند و دنیایی زیبا و در عین حال هولناک را نشان خواهد داد.

مجله دیجی کالا/ کونامی و استودیوی تایوانی NeoBards Entertainment به تازگی از یک بازی اصلی جدید در سری سایلنت هیل با عنوان Silent Hill f رونمایی کرده‌اند.در توضیحات این بازی آمده که قرار است یک داستان کاملا جدید را در دهه‌ی ۱۹۶۰ میلادی در ژاپن روایت کند و دنیایی زیبا و در عین حال هولناک را نشان خواهد داد.

نویسندگی بازی بر عهده‌ی ریوکیشی۰۷ (Ryukishi07) خواهد بود که که به خاطر رمان‌های تصویری خود که با اسرار قتل، وحشت روانی و مسائل فراطبیعی سروکار دارند، شهرت پیدا کرده است. او به عنوان عضو اصلی گروه ۰۷th Expansion، خالق مجموعه رمان‌های When They Cry است.از طرفی آل یانگ (Al Yang)، کارگردان خلاقیت بازی خواهد بود. او در گذشته در کمپانی THQ کار کرده و در پروژه‌هایی مانند Final Fantasy XV : Pocket Edition ،Resident Evil Resistance و PlayStation All-Stars Battle Royale همکاری داشته است.

یانگ به همراه تهیه‌کننده‌ی بازی یعنی موتوی اوکاموتو و طراحی با نام Kera که اطلاعات زیادی از او در دسترس نیست، مسئول هدایت پروژه و تحقق آن را برعهده خواهد داشت.تریلر منتشر شده از بازی یک دختر جوان را نشان می‌دهد که تحت تاثیر نوعی عفونت قارچی قرار گرفته است که در نهایت این عفونت در سراسر بدن او رشد کرده و در اواخر تریلر پوست صورتش می‌افتد و قسمت‌های داخلی سرش آشکار می‌شود. تصاویری که در طول ویدیو نشان داده می‌شوند، بسیار عجیب و غریب هستند و احتمالا این بازی به مسائل و موضوعات اجتماعی مهمی خواهد پرداخت. مسائلی که سه بازی اول سری سایلنت هیل به خاطر پرداختن به آن‌ها  معرف هستند.انتشار تریلر از این بازی اساسا راهی بود که کونامی تصمیم گرفت با آن به رویداد Silent Hill Transmission خود پایان دهد.

در این رویداد بازی‌های دیگری از جمله بازسازی سایلنت هیل ۲، Silent Hill: Ascension و Silent Hill: Townfall نیز معرفی شدند. کونامی همچنین اعلام کرد که فیلم جدیدی بر اساس این مجموعه در حال ساخت است و کارگردان اولین فیلم سایلنت هیل یعنی کریستف گان، تولید آن را بر عهده خواهد داشت.گفتنی است که در حال حاضر اطلاعات بیشتری از بازی نظیر تاریخ انتشار یا پلفترم‌های آن در دسترس نیست.. .


بازنشر از : آخرین خبر