مهران محمدی امین

1402\10\12 10:36:44


سری Note برند ریلمی با Note 50 آغاز خواهد شد

ترنجی/ آنطور که پیداست برند Realme تلاش دارد تا با سبد متنوع‌تری وارد بازار جهانی شود. براساس اطلاعات جدید لو فته، این برند می‌خواهد یک سری با عنوان “نوت” داشته باشید.

ترنجی/ آنطور که پیداست برند Realme تلاش دارد تا با سبد متنوع‌تری وارد بازار جهانی شود.

براساس اطلاعات جدید لو فته، این برند می‌خواهد یک سری با عنوان “نوت” داشته باشید. همچنین گفته شده که سری Note برند ریلمی با Note 50 آغاز خواهد شد.سری Note برند ریلمیبراساس گواهین اخیر در NBTC تایلند باید گفت دستگاهی به نام Realme Note 50 با شماره مدل RMX3834 در راه است. این محصول احتمالا شروع سری جدید Realme Note را نشان می‌دهد. بازار ریلمی در حال حاضر با پورتفوی موجود خود به طیف گسترده‌ای از بازه‌های قیمتی پاسخ می‌دهد.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

سری C خریداران محصولات اقتصادی را هدف قرار می‌دهد، در حالی که سری شماره‌گذاری شده به بخش میان‌رده و میان‌رده رو به بالا می‌پردازد. کاربران متقاضی قدرت عملکردی بالا با سری GT پاسخ داده می‌شوند و علاوه بر این‌ها، سری V انحصاری بازار چین است.با توجه به محصولات موجود Realme که بخش‌های مختلف را پوشش می‌دهد، باید دید که سری Note چه فضایی را هدف‌گیری می‌کند.در حال حاضر دستگاه‌های مورد انتظار برند Realme را می‌تواند سری شماره‌گذاری شده یعنی سری Realme 12 بدانیم. این محصولات طی روزهای آتی باید در بازار هند معرفی شوند.

شایعه شده که حداقل یکی از این محصولات میان‌رده با دوربین زوم پریسکوپی عرضه خواهد شد که در نوع جالب است.نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید سری نوت ریلمی چه مشخصاتی خواهد داشت؟. .


بازنشر از : آخرین خبر