شهر سخت افزار/ اخیراً شرکت MaxSun که به تازگی سری کارت های گرافیک سفارشی RTX 40 خود را معرفی کرده است، محصولی را در معرض نمایش گذاشته که طراحی آن با تمام دیگر کارت های گرافیک بازا

1401\12\28 08:57:35


طراحی کارت گرافیک MaxSun RTX 4070 Ti شما را شگفت زده می‌کند

شهر سخت افزار/ اخیراً شرکت MaxSun که به تازگی سری کارت های گرافیک سفارشی RTX 40 خود را معرفی کرده است، محصولی را در معرض نمایش گذاشته که طراحی آن با تمام دیگر کارت های گرافیک بازار تفاوت دارد. کارت گرافیک MaxSun RTX 4070 Ti iCraft با طرحی از نقاشی‌های خیابانی وارد بازار می‌شود.

شهر سخت افزار/ اخیراً شرکت MaxSun که به تازگی سری کارت های گرافیک سفارشی RTX 40 خود را معرفی کرده است، محصولی را در معرض نمایش گذاشته که طراحی آن با تمام دیگر کارت های گرافیک بازار تفاوت دارد.

کارت گرافیک MaxSun RTX 4070 Ti iCraft با طرحی از نقاشی‌های خیابانی وارد بازار می‌شود.اگر می خواهید کارت گرافیک شما از تمام محصولات دیگر بازار متمایز باشد، کارت گرافیک جدید MaxSun iCraft برای شما بهترین گزینه است.

این برند حداقل سه کارت گرافیک جدید از سری RTX 40 را در این هفته منتشر کرد که سری MGG (Mega Gamer) و این کارت گرافیک iCraft را شامل می‌شود.

با این حال، این شرکت هنوز هم مدل سفارشی RTX 4090 خود را معرفی و عرضه نکرده است.این کارت گرافیک جدید در اصل یک کپی از کارت گرافیک iCraft OC "Aijia" Edition است.

این کارت گرافیک یک نسخه سفارشی با تم سفید است که از 2 ماه گذشته در بازار حضور یافته است.

جالب اینجاست که شرکت MaxSun به جای عرضه یک طرح جدید مشکی یا خاکستری (کاری که اکثر تولیدکنندگان دیگر انجام می‌دهند)، به معرفی یک کارت گرافیک با رنگی جذاب‌تر تصمیم گرفته است.کارت گرافیک MaxSun RTX 4070 Ti iCraft با طراحی متفاوتشرکت MaxSun کارت گرافیک RTX 4070 Ti iCraft را با یک طراحی بنفش رونمایی کرده است که مدت‌هاست در هیچ محصولی ندیده‌ایم.

در بخش پشتی این کارت گرافیک نیز یک تم گرافیتی (نقاشی خیابانی) حضور یافته که نام «iCraft» روی آن موجود است و احتمالاً برای گیمرها جذابیت بیشتری ایجاد خواهد کرد.

بازار کارت گرافیک MaxSun RTX 4070 Ti iCraft به صورت پیش‌فرض تا 2640 مگاهرتز اورکلاک شده است، بنابراین در مقایسه با مشخصات نسخه مرجع NVIDIA، حدود 1.1 درصد اورکلاک شده است.

همچنین توان حرارتی یا همان TDP این مدل نیز به 300 وات (15 وات بیشتر از نسخه مرجع) افزایش یافته است و سیستم خنک کننده آن نیز از سه فن بهره می‌برد.کارت گرافیک MaxSun RTX 4070 Ti iCraft در حال حاضر با قیمت 958 دلار به فروش می‌رسد، بنابراین از نسخه سفیدی که طرح اصلی آن بنا گذاشته‌اند مقداری ارزان‌تر است.

البته باید در نظر داشت که در حال حاضر هنوز مشخص نیست آیا این کارت گرافیک وارد بازار جهانی خواهد شد یا خیر، اما انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک حداقل به چندین بازار خارج از چین راه یابد.نظر شما در مورد طراحی کارت گرافیک MaxSun RTX 4070 Ti iCraft چیست؟ آیا طرح و نقش متفاوت این کارت گرافیک را می‌پسندید یا خیر؟


بازنشر از : آخرین خبر

شهر سخت افزار/ اخیراً شرکت MaxSun که به تازگی سری کارت های گرافیک سفارشی RTX 40 خود را معرفی کرده است، محصولی را در معرض نمایش گذاشته که طراحی آن با تمام دیگر کارت های گرافیک بازار تفاوت دارد. کارت گرافیک MaxSun RTX 4070 Ti iCraft با طرحی از نقاشی‌های خیابانی وارد بازار می‌شود.

فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری ،لوازم هنرهای سنتی و نوین ، کتاب ، آموزش و لوازم التحریر با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !
واتس آپ: 09014831818 - تلفن: 02191311818

فروشگاه لوازم هنری - خوشنویسی - نقاشی - هنری

تعمیر پکیج دیواری