مهران محمدی امین

1401\05\27 13:36:33


عبور فروش بازی Elden Ring از مرز 16.6 میلیون نسخه‌

گیم فا/ ساعاتی پیش، شرکت باندای نامکو آمار جدیدی از فروش بازی نقش آفرینی جهان آزاد جدید فرام سافتور (From Software) یعنی Elden Ring به اشتراک گذاشت. بازی‌های کمی وجود دارند که بتوانند به شکلی گسترده و همه‌جانبه تحسین منتقدان را به همراه داشته باشند، اما Elden Ring توانست با کسب بیش 40 امتیاز کامل (10/10)، یکی از پدیده‌های 2022 باشد؛ اما موفقیت این عنوان تنها به منتقدین محدود نمی‌شود، بلکه بازی با توجه به درون‌مایه‌های گنگ و چالش‌برانگیز خود، در زمینۀ تجاری نیز عملکردی فراتر از انتظارات داشته است.

گیم فا/ ساعاتی پیش، شرکت باندای نامکو آمار جدیدی از فروش بازی نقش آفرینی جهان آزاد جدید فرام سافتور (From Software) یعنی Elden Ring به اشتراک گذاشت.بازی‌های کمی وجود دارند که بتوانند به شکلی گسترده و همه‌جانبه تحسین منتقدان را به همراه داشته باشند، اما Elden Ring توانست با کسب بیش 40 امتیاز کامل (10/10)، یکی از پدیده‌های 2022 باشد؛ اما موفقیت این عنوان تنها به منتقدین محدود نمی‌شود، بلکه بازی با توجه به درون‌مایه‌های گنگ و چالش‌برانگیز خود، در زمینۀ تجاری نیز عملکردی فراتر از انتظارات داشته است.در بخشی از گزارش مالی اخیر خود، شرکت باندای نامکو آمار جدیدی از فروش عنوان Elden Ring به اشتراک گذاشت و تایید کرد که این اثر تا انتهای ماه ژوئن (آمار جولای و آگوست محاسبه نشده) به فروش 16.6 میلیون نسخه‌ای دست پیدا کرده است.

تبلیغات
نصب و تعمیر چیلر و داکت اسپلیت
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب چیلر ، مینی چیلر و داکت اسپلیت ، یخچال و فریز، ساید بای ساید، کولر گازی، پکیج گرمایشی در تهران با تعرفه نمایندگی .
# چیلر - # اسپلیت - # تهویه

به عبارت دیگر، این عنوان تنها از 1 آوریل تا 30 ژوئن، 3.2 میلیون نسخۀ دیگر فروخته است.سازمان آماری NPD در گزارش اخیر خود اعلام کرده بود که حالا بازی Elden Ring در جمع 10 بازی پرفروش برتر تاریخ آمریکا قرار دارد.Elden Ring در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم و پلتفرم PC در دسترس قرار دارد.. .


بازنشر از : آخرین خبر