مهران محمدی امین

1402\10\12 19:37:29


عناوین رایگان فروشگاه Epic Games در ژانویه ۲۰۲۴

گیم فا/ همانطور که هر ماه اتفاق می‌افتد، اپیک گیمز (Epic Games) مجموعه عناوین رایگان فروشگاه خود را برای ماه آتی اعلام می‌کند. این پست تمام بازی‌های ژانویه ۲۰۲۴ (دی ۱۴۰۲) را مورد بحث قرار می‌دهد.

گیم فا/ همانطور که هر ماه اتفاق می‌افتد، اپیک گیمز (Epic Games) مجموعه عناوین رایگان فروشگاه خود را برای ماه آتی اعلام می‌کند.

این پست تمام بازی‌های ژانویه ۲۰۲۴ (دی ۱۴۰۲) را مورد بحث قرار می‌دهد.  همانطور که معمولاً اتفاق می‌افتد، یک یا دو بازی رایگان به عنوان بخشی از تبلیغات هفتگی این پلتفرم اهدا می‌شوند. بازی‌های این ماه از ژانویه ۲۰۲۴ (دی ۱۴۰۲) در فروشگاه اپیک گیمز رایگان خواهند بود. کسانی که می‌خواهند آن‌ها را خریداری کنند باید به مدت زمان در دسترس بودن آن‌ها نیز توجه داشته باشند.بازی‌های رایگان ژانویه ۲۰۲۴ در فروشگاه اپیک گیمزلیست بازی‌های رایگان موجود در فروشگاه اپیک گیمز برای ژانویه ۲۰۲۴ (دی ۱۴۰۲) را می‌توانید در زیر مشاهده کنید: بازار از ۱ تا ۲ ژانویه ۲۰۲۴ (۱۱ الی ۱۲ دی ۱۴۰۲): Escape Academyاز ۲ تا ۳ ژانویه ۲۰۲۴ (۱۲ الی ۱۳ دی ۱۴۰۲): ۲۰ Minutes Till Dawnاز ۳ تا ۴ ژانویه ۲۰۲۴ (۱۳ الی ۱۴ دی ۱۴۰۲): A Plague Tale: Innocenceاز ۴ تا ۱۱ ژانویه ۲۰۲۴ (۱۴ الی ۲۱ دی ۱۴۰۲): Marvel’s Guardians of the GalaxyMarvel’s Guardians of the Galaxy یک بازی اکشن-ماجراجویی است که در سال ۲۰۲۱ توسط استودیوی Eidos Montréal توسعه یافت و توسط شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) منتشر شد.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

داستان بازی با الهام از تیم ابرقهرمانی نگهبانان کهکشان روایت می‌شود.خلاصه داستان حول محور ماموریت نگهبانان برای گرفتن جانوری برای یک کلکسیونر می‌چرخد که منجر به یک فاجعه ناخواسته می‌شود که صلح کهکشانی را به خطر می‌اندازد. بازیکن کنترل استار لرد (Star-Lord)، رهبر خودخوانده تیم، را بر عهده دارد و به نگهبانان دیگری مانند راکت (Rocket)، گامورا (Gamora)، درکس (Drax) و گروت (Groot) فرمان می‌دهد.تصمیمات کلیدی که توسط بازیکن در طول بازی گرفته می‌شود، بر روابط بین نگهبانان و تأثیر بر نتایج ماموریت تأثیر خواهد گذاشت. این بازی دومین همکاری مارول اینترتینمنت (Marvel Entertainment) و اسکوئر انیکس است که برخلاف همکاری قبلی آن‌ها در Marvel’s Avengers، بر تجربه‌ای تک‌نفره و بدون محتوای قابل دانلود یا خریدهای درون‌برنامه‌ای تاکید دارد.مارول از نزدیک با Eidos Montréal همکاری کرد تا نسخه‌ای از نگهبانان را بسازد که با وجود لحن ملایم بازی، مضامین آسیب و اندوه را در خود جای دهد.

موسیقی متن شامل یک موسیقی اصلی از ریچارد ژاک (Richard Jacques) و یک آلبوم الهام گرفته از دهه ۱۹۸۰ توسط کارگردان صوتی بازی، استیو شپکوفسکی (Steve Szczepkowski)، است.عنوان Guardians of the Galaxy که در ژوئن ۲۰۲۱ (خرداد ۱۴۰۰) معرفی شد، طی اکتبر همان سال (مهر ۱۴۰۰) برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ویندوز، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X/S و نینتندو سوییچ منتشر گشت.نظر شما درباره لیست فوق‌الذکر چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.. .


بازنشر از : آخرین خبر