مهران محمدی امین

1401\08\23 21:41:09


فهرست تروفی‌های بازی Hogwarts Legacy اعلام شد

گیم فا/ شرکت برادران وارنر (WB Games) لیست تروفی‌های عنوان Hogwarts Legacy را منتشر نموده است. این بازی در کل 46 تروفی دارد که تروفی پلاتینیوم هم جزو آن‌ها است.

گیم فا/ شرکت برادران وارنر (WB Games) لیست تروفی‌های عنوان Hogwarts Legacy را منتشر نموده است.

این بازی در کل 46 تروفی دارد که تروفی پلاتینیوم هم جزو آن‌ها است.این عنوان اکشن نقش‌آفرینی به زودی منتشر می‌شود و به همین دلیل، انتشار اطلاعات بیش‌تری را از آن شاهد هستیم. به تازگی ویدیویی از گیمپلی آن منتشر شده بود و اکنون، فهرست تروفی‌های آن مشخص شده است.   به گزارش وبسایت PowerPyx، این فهرست در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) قابل مشاهده است. این 46 تروفی که شامل تروفی پلاتینیوم هم می‌شوند، فعالیت‌های مختلف در گیمپلی بازی را مشخص می‌کنند.

جدا از آن‌هایی که به پیش‌روی داستان بازی مربوط می‌شوند، سایر این تروفی‌ها به مبارزات، مأموریت‌های جانبی، کالکتیبل‌ها و محتوای مخفی ارتباط دارند. فهرست مذکور برای جلوگیری از لو رفتن داستان بازی در این خبر ذکر نمی‌شود و از طریق این نشانی قابل مشاهده است.بازی Hogwarts Legacy در تاریخ 10 فوریه 2023 (21 بهمن 1401) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.. .


بازنشر از : آخرین خبر