مهران محمدی امین

1402\10\12 01:59:23


لپ‌تاپ‌های گیمینگ ۲۰۲۴ با پردازنده‌های جدید اینتل از راه می‌رسند

تکفارس/ اینتل قصد دارد به‌زودی چند پردازنده‌ قدرتمند به نسل ۱۴ خود اضافه کند تا در لپ‌تاپ‌های گیمینگ ۲۰۲۴ استفاده خواهند شد. این پردازنده‌ها که جزو سری HX خواهند بود، عمدتا برای استفاده در لپ‌تاپ‌های گیمینگ اقتصادی به کار گرفته خواهند شد.

تک اینتل قصد دارد به‌زودی چند پردازنده‌ قدرتمند به نسل ۱۴ خود اضافه کند تا در لپ‌تاپ‌های گیمینگ ۲۰۲۴ استفاده خواهند شد.این پردازنده‌ها که جزو سری HX خواهند بود، عمدتا برای استفاده در لپ‌تاپ‌های گیمینگ اقتصادی به کار گرفته خواهند شد.یکی از این پردازنده‌ها، Core i5-14450HX نام دارد که دارای ۱۰ هسته و ۱۶ رشته پردازشی است.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

فرکانس این پردازنده در حالت توربو به ۴.۸ گیگاهرتز می‌رسد که در مقایسه با نسل قبل خود افزایش ۲۰۰ مگاهرتزی را نشان می‌دهد. بازار پردازنده Core i5-14450HX به تازگی در بنچمارک‌ها رویت شده که عملکرد خوبی را از خود نشان داده است. ظاهرا اینتل تصمیم دارد حداقل ۵ مدل از پردازنده‌های سری HX را در سال ۲۰۲۴ معرفی‌ کند که قویترین آن‌ها دارای ۲۴ هسته پردازشی با حداکثر فرکانس ۵.۸ گیگاهرتز خواهد بود.انتظار می‌رود در کنار این پردازنده‌ها از گرافیک‌های جدید اینتل با انویدیا استفاده شود.. .


بازنشر از : آخرین خبر