مهران محمدی امین

1402\10\12 01:59:23


محکم‌ترین، زیباترین و بدقلق‌ترین گوشی‌های سال 2023

شهر سخت افزار/ کانال یوتیوب مشهور JerryRigEverything یک روز مانده به آغاز سال میلادی جدید، ویدئویی جدیدی منتشر کرده است که محکم‌ترین گوشی‌های سال 2023 و زیباترین گوشی‌ها از نظر طراحی داخلی را به ما نشان می‌دهد. بهتر است خودتان این ویدئو جالب را ببینید.

شهر سخت افزار/ کانال یوتیوب مشهور JerryRigEverything یک روز مانده به آغاز سال میلادی جدید، ویدئویی جدیدی منتشر کرده است که محکم‌ترین گوشی‌های سال 2023 و زیباترین گوشی‌ها از نظر طراحی داخلی را به ما نشان می‌دهد.

بهتر است خودتان این ویدئو جالب را ببینید.شاید اپل وضعیت خوبی از نظر تعمیر پذیری ندارد اما هنگامی که به زیبایی طراحی داخلی می‌رسیم، آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس جایگاه نخست را از آن خود کرده‌اند. جالب تر اینکه گوشی میان رده Pixel 7a گوگل عنوان محکم‌ترین گوشی سال را به دست آورده است.محکم‌ترین و زیباترین گوشی‌های سال 2023 از نگاه Zach یوتیوبر Zach می‌گوید Fairphone 5 برترین گوشی سال 2023 از نظر تعمیر پذیری است و تمامی اجزای آن به راحتی با یک پیچ‌گوشتی تعویض می‌شود. مهم‌تر اینکه قطعات یدکی اصلی این گوشی به طور گسترده در دسترس خریداران است.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

گوشی فیرفون 5 با گارانتی پنج ساله عرضه شده است. بازار جایگاه دوم از نظر تعمیر پذیری متعلق به گوشی Pixel 8 Pro گوگل است که قطعات یدکی آن را می‌توان از طریق iFixit تهیه کرد. البته تعمیر کردن این گوشی بی دردسر هم نیست و به هیت گان برای شل کردن چسب صفحه نمایش نیاز است. با این حال هنوز هم تعمیر کردن Pixel 8 Pro از گوشی‌های دیگر آسان‌تر است.بدترین گوشی از نظر تعمیر پذیری که از اپل هم پیش گرفته، ROG Phone 7 Ultimate ایسوس است.

این گوشی دارای کابل‌های فلت متعدد و انبوهی از پیچ‌ها و حجم زیادی چسب است که تعمیر آن را برای تعمیرکاران ثالث بسیار دشوار می‌کند.عجیب اینکه Zach می‌گوید به باور او، آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو زیباترین گوشی‌های سال 2023 از نظر طراحی داخلی هستند. بد نیست اشاره کنیم این گوشی‌ها از فریم تیتانیومی بهره می‌برند که البته صرفاً یک لایه نازک بر روی هسته آلومینیومی است. در بین گوشی‌های تاشو بازار، این Pixel 7a گوگل است که عنوان برتر تعمیر پذیری را از آن خود کرده است. بدترین امتیاز تعمیر پذیری هم متعلق به Pixel Fold گوگل است که تعمیر آن آسان نخواهد بود.

بهتر است خودتان این ویدئو 8 دقیقه‌ای را ببینید.. .


بازنشر از : آخرین خبر