مراحل توسعه‌ بازی Pentiment رسما به پایان رسیده است گیم فا/ استودیوی Obsidian Entertainment به تازگی اعلام کرده که بازی جدید و عجیب آن‌ها یعنی Pentiment به اصطلاح گلد شده است

1401\07\29 17:47:33


مراحل توسعه‌ بازی Pentiment رسما به پایان رسیده است

گیم فا/ استودیوی Obsidian Entertainment به تازگی اعلام کرده که بازی جدید و عجیب آن‌ها یعنی Pentiment به اصطلاح گلد شده است. این به معنای به پایان رسیدن مراحل توسعه‌ی اصلی این بازی است.

گیم فا/ استودیوی Obsidian Entertainment به تازگی اعلام کرده که بازی جدید و عجیب آن‌ها یعنی Pentiment به اصطلاح گلد شده است.

این به معنای به پایان رسیدن مراحل توسعه‌ی اصلی این بازی است.Obsidian Entertainment رسما اعلام کرده که بازی Pentiment، ساخته‌ی جدید آن‌ها، گلد شده است.

این بازی که قرار است در ماه نوامبر منتشر شود، در حال حاضر برای پیش-خرید بر روی ایکس باکس و PC در دسترس است.

قیمت این بازی برای خرید 19.99 دلار خواهد بود، اما می‌توانید آن را از همان روز اول با داشتن اشتراک سرویس Game Pass تجربه کنید.کارگردان بازی Pentiment یعنی آقای Joshua Sawyer هم در توئیتر خود عملکرد فنی این بازی بر روی کنسول‌های مختلف را برملا کرده است.

به گفته‌ی Sawyer این بازی بر روی کنسول ایکس باکس سری اس با وضوح تصویر 1440p و نرخ فریم 60 اجرا خواهد شد.

بر روی ایکس باکس سری ایکس صرفا شاهد افزایش وضوح تصویر به 4K هستیم.     نسخه‌ی ایکس باکس وان بازی هم با وضوح تصویر 1080p و نرخ فریم 60 اجرا می‌شود.

با این حال Sawyer به بازیکنان هشدار داده که برخی از صحنه‌های سه‌بعدی بازی ممکن است باعث کاهش نرخ فریم بر روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت شوند.

نسخه‌ی PC بازی که بر روی یک RTX 3090 Ti اجرا شده به گفته‌‌ی Sawyer با نرخ فریم 3000 و وضوح تصویر 1080p اجرا شده است.گفتنی است که بازی Pentiment اولین بار در ماه ژوئن معرفی شد و توانست به خاطر ظاهر خاص خود و سابقه‌ی استودیوی سازنده‌اش توجهات زیادی را به خود جلب کند.

این بازی در تاریخ 24 آبان 1401 (15 نوامبر 2022) با قیمت 19.99 دلار برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.


بازنشر از : آخرین خبر

گیم فا/ استودیوی Obsidian Entertainment به تازگی اعلام کرده که بازی جدید و عجیب آن‌ها یعنی Pentiment به اصطلاح گلد شده است. این به معنای به پایان رسیدن مراحل توسعه‌ی اصلی این بازی است.