مهران محمدی امین

1401\12\09 20:15:36


مواجهه با هیولا در تریلر گیم‌پلی بازی ترسناک Amnesia: The Bunker

زومجی/ شرکت Frictional Games تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی ترسناک بقامحور Amnesia: The Bunker را پخش کرد.    مجموعه بازی‌های Amnesia شرکت Frictional Games طرفدارهای زیادی در ژانر ترسناک بقامحور به‌دست آورده است و با نسخه‌ی بعدی می‌خواهد موفقیت‌های بیشتری کسب کند.

زومجی/ شرکت Frictional Games تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی ترسناک بقامحور Amnesia: The Bunker را پخش کرد.   مجموعه بازی‌های Amnesia شرکت Frictional Games طرفدارهای زیادی در ژانر ترسناک بقامحور به‌دست آورده است و با نسخه‌ی بعدی می‌خواهد موفقیت‌های بیشتری کسب کند.

بازی Amnesia: The Bunker که در ماه دسامبر معرفی شد، اولین بازی نیمه جهان-باز مجموعه به‌حساب می‌آید که نویدبخش نوآوری‌های زیادی است. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت فرکشنال گیمز تریلر گیم‌پلی جدیدی از این بازی را پخش کرده است.شرکت Frictional Games یک کلیپ کوتاه از بازی Amnesia: The Bunker را به اشتراک گذاشت که به نمایش مواردی می‌پردازد که طرفدارها بسیار مشتاق دیدن آن‌ها هستند. بازیکن‌ها در این بازی ترسناک تلاش دارند تا از یک پناهگاه زیرزمینی متروکه در جنگ جهانی اول خارج شوند؛ درحالی‌که دائما توسط یک موجود مرموز و سهمگین تعقیب می‌شوند.

تریلر گیم‌پلی تازه نیز نگاهی اجمالی به برخورد بازیکن‌ها با هیولای رعب‌انگیز بازی دارد.بازی Amnesia: The Bunker در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۱۶ می ۲۰۲۳) در دسترس کاربران پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوتر قرار می‌گیرد.  . .


بازنشر از : آخرین خبر