مهران محمدی امین

1402\10\12 22:43:25


گلکسی S24 اولترا ویدیوهای ۱۲۰ فریم‌برثانیه‌ای 4K ضبط می‌کند

زومیت/ دوربین گلکسی S24 اولترا در زمینه‌ی فیلمبرداری بسیار بهتر از گلکسی S23 اولترا خواهد بود.  سامسونگ به‌زودی پرچمدار جدید خود یعنی گوشی‌های سری گلکسی ‌S24 را رونمایی می‌کند و در حالی که هنوز قیمت گوشی های جدید را نمی‌دانیم، به بسیاری از اطلاعات آن‌ها دسترسی داریم.

زومیت/ دوربین گلکسی S24 اولترا در زمینه‌ی فیلمبرداری بسیار بهتر از گلکسی S23 اولترا خواهد بود. سامسونگ به‌زودی پرچمدار جدید خود یعنی گوشی‌های سری گلکسی ‌S24 را رونمایی می‌کند و در حالی که هنوز قیمت گوشی های جدید را نمی‌دانیم، به بسیاری از اطلاعات آن‌ها دسترسی داریم.بر اساس ادعای افشاگری به نام Ice Universe، گوشی گلکسی S24 اولترا ممکن است از ضبط ویدیوی 4K با نرخ ۱۲۰ فریم‌بر‌ثانیه پشتیبانی کند.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

اگر این ادعا درست باشد، فیلم‌برداری این گوشی سامسونگ ارتقای زیادی نسبت به گوشی گلکسی S23 اولترا تجربه می‌کند (پرچمدار قبلی سامسونگ ویدیوی 4K/60fps ضبط می‌کرد). بازار فیلم‌برداری 4K/120fps گلکسی اس ۲۴ اولترا در مرحله‌ی آزمایش به سر می‌برد و ممکن است در مدل نهایی وجود نداشته باشد. چنین قابلیتی را پیش‌تر در هیچ‌یک از گوشی‌های سامسونگ ندیده‌ایم اما برخی از شرکت‌ها سراغ آن رفته‌اند.بر اساس اطلاعات فاش‌شده، طرفداران سامسونگ می‌توانند با با پیش‌خرید گلکسی S24، گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا، مزایایی شامل تخفیف گلکسی واچ و گلکسی بادز دریافت کنند.. .


بازنشر از : آخرین خبر