مهران محمدی امین

زومجی/ استودیو سی دی پراجکت رد با پرداخت ۱. ۸۵ میلیون دلار به گروهی از سرمایه‌گذارها، یکی از پرونده‌های شکایت علیه بازی Cyberpunk 2077 را حل‌وفصل کرد.

1401\10\17 17:58:03


یکی از پرونده‌های شکایت از سازندگان Cyberpunk 2077 مختومه شد

زومجی/ استودیو سی دی پراجکت رد با پرداخت ۱. ۸۵ میلیون دلار به گروهی از سرمایه‌گذارها، یکی از پرونده‌های شکایت علیه بازی Cyberpunk 2077 را حل‌وفصل کرد.

زومجی/ استودیو سی دی پراجکت رد با پرداخت ۱.۸۵ میلیون دلار به گروهی از سرمایه‌گذارها، یکی از پرونده‌های شکایت علیه بازی Cyberpunk 2077 را حل‌وفصل کرد.   استودیو سی دی پراجکت رد باید به گروهی از سرمایه‌گذاران که در سال ۲۰۲۱ شکایتی علیه این شرکت طرح کردند، مبلغ ۱.۸۵ میلیون دلار بپردازد تا با آن‌ها به‌ خاطر اتهامات تسویه حساب کند.

این شکایت که در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده آمریکا در ناحیه مرکزی کالیفرنیا ثبت شد، دو سال پیش ادعا کرد که CDPR درباره بازی Cyberpunk 2077 سرمایه‌گذاران را فریب داده است.به‌طور خاص، آن‌ها شکایت کردند که بازی در زمان عرضه روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عملا غیرقابل تجربه است و استودیو این قضیه را برای آن‌ها فاش نکرده بود. پیش‌تر هم سی دی پراجکت با شکایت مشابهی از طرف گروه حقوقی روزن رو‌به‌رو شده بود. حال استودیو لهستانی با پرداخت مبلغ ۱.۸۵ میلیون دلار به گروه سرمایه‌گذاران با آن‌ها به توافق رسیده است.

تازه این شرکت ملزم به اعتراف به هیچکدام از اتهامات نخواهد بود.بازی Cyberpunk 2077 که در سال 2020 عرضه شده بود، عرضه‌ی عجیبی را تجربه کرد و بازی پر از باگ‌ها، گلیچ‌ها و مشکلات عملکردی بود. اما خوشبختانه این اثر اکنون وضعیت بهتری دارد و توانست دوباره دل طرفداران را به‌دست بیاورد. همچنین با عرضه پچ 1.6 و پخش انیمه Edgerunners، محبوبیت سایبرپانک 2077 شدیدا افزایش یافت و فروش بازی هم بیشتر شد.در نوامبر سال گذشته، CDPR گفت که به‌ لطف موفقیت تجاری جدید Cyberpunk 2077، بازه سوم سال مالی جاری بهترین سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی در تاریخ شرکت بوده است..

.


بازنشر از : آخرین خبر