مهران محمدی امین

1402\10\12 22:43:23


یک گوشی اقتصادی سامسونگ به اندروید ۱۴ آپدیت شد

زومیت/ سامسونگ یکی از گوشی‌های اقتصادی خود را به جدیدترین نسخه‌ی سیستم‌عامل اندروید مجهز کرد.  بر اساس گفته‌ی سم‌موبایل، انتشار رابط کاربری One UI 6 برای گلکسی M13 5G شروع شده است.

زومیت/ سامسونگ یکی از گوشی‌های اقتصادی خود را به جدیدترین نسخه‌ی سیستم‌عامل اندروید مجهز کرد. بر اساس گفته‌ی سم‌موبایل، انتشار رابط کاربری One UI 6 برای گلکسی M13 5G شروع شده است.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی .
# سامسونگ - # samsung - # تعمیر یخچال سامسونگ

غول کره‌ای در هفته‌های اخیر به‌روزرسانی اندروید ۱۴ را برای انواع گوشی پرچمدار و گوشی‌ میان‌ رده در دسترس قرار داد و حالا می‌خواهد به مدل‌های مختلف گوشی اقتصادی توجه کند.گلکسی M13 5G فعلاً به‌روزرسانی ۱٫۶۵ گیگابایتی وان یو آی ۶ را که به پچ امنیتی نوامبر ۲۰۲۳ (آبان و آذر ۱۴۰۲) مجهز شده، در هند دریافت کرده است. در گوشی سامسونگ گلکسی M13 5G برای دریافت به‌روزرسانی اندروید ۱۴، باید به تنظیمات و سپس بخش به‌روزرسانی نرم‌افزار بروید. بازار سامسونگ، گلکسی M13 5G را با اندروید ۱۲ عرضه کرد و این گوشی سال گذشته به One UI 5.1 (مبتنی‌بر اندروید ۱۳) مجهز شد. اندروید ۱۴ دومین آپدیت نرم‌افزاری بزرگ گلکسی M13 است.وان یو آی ۶ بر اساس اندروید ۱۴ توسعه داده شده است و تغییراتی مثل طرح‌بندی جدید پنل، فونت پیش‌فرض جدید و استایل جدید ایموجی‌ها را به گلکسی M13 می‌آورد.سامسونگ همچنین تغییراتی در بخش ویجت اعمال و تمام برنامه‌های پیش‌فرض را به‌روزرسانی کرده و به این ترتیب، ویرایشگر عکس اکنون گزینه‌های سرراست‌تری دارد و ویرایشگر ویدیوی داخلی به Studio تغییر نام داده است..

.


بازنشر از : آخرین خبر