مهران محمدی امین

1401\10\14 09:55:04


Elden Ring پرافتخارترین بازی تاریخ شد

گیم فا/ ساعاتی پیش، بازی Elden Ring توانست به 324 جایزۀ بهترین بازی سال یا به عبارتی GOTY دست پیدا کند و با پشت سر گذاشتن The Last of Us Part 2، به پرافتخارترین بازی تاریخ گیمینگ تبدیل شود.  بازی محبوب فرام سافتور در حالی به این میزان از جایزه دست پیدا می‌‎کند که اهدای جوایز تا 3 ماه دیگر ادامه دارد و احتمالاً شاهد تعداد جوایز بسیار بیشتری خواهیم بود.

گیم فا/ ساعاتی پیش، بازی Elden Ring توانست به 324 جایزۀ بهترین بازی سال یا به عبارتی GOTY دست پیدا کند و با پشت سر گذاشتن The Last of Us Part 2، به پرافتخارترین بازی تاریخ گیمینگ تبدیل شود. بازی محبوب فرام سافتور در حالی به این میزان از جایزه دست پیدا می‌‎کند که اهدای جوایز تا 3 ماه دیگر ادامه دارد و احتمالاً شاهد تعداد جوایز بسیار بیشتری خواهیم بود.

در حال حاضر، این عنوان بیش از 73.1 درصد جوایز GOTY سال 2022 از سوی وبسایت‌ها و نظرسنجی‌های معتبر را از آن خود کرده است و با اختلاف در جایگاه اول قرار دارد.این اتفاق در حالی رخ داده است که رقیب قدرتمندی مانند God of War Ragnarok در میدان رقابت وجود دارد. دومین رتبه با 59 درصد، متعلق به The Witcher 3: Wild Hunt است.نظر شما در این باره چیست؟. .


بازنشر از : آخرین خبر