مهران محمدی امین

1401\10\14 12:36:35


God of War Ragnarok در بریتانیا Horizon Forbidden West را پشت سر گذاشت

گیم فا/ با توجه به آمار منتشرشده، عنوان اکشن ماجراجویی God of War Ragnarok موفق شده است در رتبه‌ی چهارم جدول پرفروش‌ترین عناوین 2022 در بازار بریتانیا نیز قرار بگیرد.   سونی ناشر دو بازی بزرگ سال 2022 یعنی God of War Ragnarok و Horizon Forbidden West بود.

گیم فا/ با توجه به آمار منتشرشده، عنوان اکشن ماجراجویی God of War Ragnarok موفق شده است در رتبه‌ی چهارم جدول پرفروش‌ترین عناوین 2022 در بازار بریتانیا نیز قرار بگیرد.  سونی ناشر دو بازی بزرگ سال 2022 یعنی God of War Ragnarok و Horizon Forbidden West بود.

هر دو عنوان هم موفق شدند نظر مثبت منتقدان را جلب کنند و هم عملکرد تجاری خوبی از خود به جا بگذارند. همانطور که می‌دانید، God of War Ragnarok نسبت به Horizon Forbidden West اعتبار بیش‌تری کسب نمود. این اعتبار بیش‌تر گویا در آمار فروش این دو بازی در بازار بریتانیا نیز تأثیرگذار بوده است.بنا بر اطلاعات Gfk و به نقل از رسانه‌ی GameIndustry در توییتر، ساخته‌ی سانتا مونیکا (Santa Monica) که در ماه نوامبر انتشار یافته بود، نسبت به ساخته‌ی گوریلا گیمز (Guerilla Games) که در ماه فوریه عرضه شد، نسخه‌های فیزیکی بیش‌تری در بازار بریتانیا فروخته است.

جالب آنکه God of War Ragnarok در جدول فروش عناوین تازه انتشار یافته 2022 در بریتانیا نیز جایگاه چهارم را در اختیار دارد. سه عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 ،FIFA 23 و Pokemon Scarlet and Violet بالاتر از این بازی جای دارند.سونی در ماه نوامبر اعلام کرده بود که آمار فروش جهانی God of War Ragnarok در هنگام عرضه 5.1 میلیون نسخه بوده است؛ بزرگترین عرضه‌ی یک عنوان فرست پارتی پلی استیشن. این شرکت اما، هنوز آمار فروش Horizon Forbidden West را منتشر نکرده است.به گفته‌ی اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان God of War Ragnarok، بعید است بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ای برای بازی منتشر شود.

قابلیت Photo Mode اما، ماه گذشته به آن اضافه شد و قابلیت شروع مجدد (+New Game) نیز در به‌روزرسانی‌های بعدی افزوده خواهد شد. از سوی دیگر، بسته‌ی الحاقی Forbidden West با نام Burning Shores در 19 آوریل 2023 (30 فروردین 1402) برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شود.. .


بازنشر از : آخرین خبر