مهران محمدی امین

1401\05\26 13:10:56


Idle Tycoon: Space Company؛ رئیس ثروتمندترین شرکت جهان شوید

آخرین خبر/ Idle Tycoon: Space Company – شرکت فضایی یک بازی سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Bling Bling Games GmbH منتشر شده است. در این بازی شما به عنوان رئیس بزرگترین شرکت فضایی جهان هستید که در زمینه استخراج و مبادله متریال کمیاب فعالیت می‌ کند.

Idle Tycoon: Space Company – شرکت فضایی یک بازی سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Bling Bling Games GmbH منتشر شده است.

در این بازی شما به عنوان رئیس بزرگترین شرکت فضایی جهان هستید که در زمینه استخراج و مبادله متریال کمیاب فعالیت می‌ کند. سفینه ای فضایی را که دارای تجهیزات مختلف اکتشافاتی و خدمه ای از دانشمندان و فضانوردان است به فضا پرتاب می کنید و مشغول اکتشاف در کهکشان راه شیری و سیارات دیگر می شوید. در این بازی، بازیکنان باید شرکت را مدیریت کنند و به عنوان رئیس شرکت به ثروتمندترین فرد جهان تبدیل شوند، هر چه باشد این رؤیای همه ماست! Idle Tycoon: Space Company یک بازی فوق‌ العاده برای گذراندن اوقات فراغت است که با هر قدم و به انجام رساندن هر مأموریت کنجکاوی بازیکنان را بر می انگیزد.

از لحاظ گیم پلی این بازی بسیار آسان است و همه می توانند آن را یاد بگیرند. وقتی که وارد بازی می شوید سه شاخص در قسمت راست صفحه نمایش مشاهده می کنید که می‌توانند ارتقاء پیدا کنند. این شاخص ها به بازیکنان کمک می کنند مأموریت های مختلف را با موفقیت به پایان برسانند.

هر چقدر بیشتر در فضا پیشروی کنید پول بیشتری بدست می آورید و می توانید شاخص ها را ارتقاء دهید. برای دریافت نتایج بهتر، سعی کنید این شاخص ها را، که به نوعی قابلیت های سفینه فضایی هستند، به یک اندازه ارتقاء دهید تا در مأموریت ها موفق شوید. در قسمت چپ صفحه نمایش معیار دیگری مشاهده می کنید که هدف مأموریت‌ های شما محسوب می‌ شود.

این در واقع همان کاری است که در هر مرحله باید انجام دهید.در بازی Idle Tycoon Space Company معمولاً هدف‌های متعددی برای شما در نظر گرفته می شود (سفینه فضایی، تحقیقات، اکتشاف و …) که می توانید هر کدام از این هدف را که بخواهید انتخاب کنید. اگر نتوانستید هدفی را تکمیل کنید، هدف دیگری را انتخاب کنید؛ با انتخاب و تکمیل هدف های دیگر، می توانید پاداش های آنها را دریافت کنید و هدف های قبلی را تکمیل کنید. برای دریافت نتایج بهتر سعی کنید هدف هایی را تکمیل کنید که به شکل کتاب مشخص شده است و برای خدمه سفینه جنبه آموزشی دارند.

بازیکنان در Idle Tycoon: Space Company قادر خواهند بود خدمه جدید را وارد سفینه فضایی کنند. به محض اینکه خدمه جدید برای شما آزاد شدند، وظایفی برای آنها مشخص کنید و به آنها مأموریت های مختلف واگذار کنید. وقتی که وارد قسمت خدمه شوید می توانید تمام خدمه جدیدتان را مشاهده کنید.

هر کدام از خدمه شما قابلیت هایی دارند که می‌ توانند به شاخص ها کمک کنند. بنابراین در انتخاب خدمه برای مأموریت ها دقت کنید! جدا از آن، بازیکنان می توانند با به پایان رساندن مأموریت ها، کتاب ها را جمع آوری کنند و قابلیت های خدمه را ارتقاء دهند. اینکار باعث می شود خدمه بتوانند تأثیر بیشتری روی شاخص ها داشته باشند و در به پایان رساندن مأموریت ها به شما کمک کنند، بنابراین از ارتقاء خدمه سفینه غافل نشوید.

از لحاظ گرافیکی جلوه های ویژه بازی ساده است که باعث می شود این بازی برای تمام دستگاه های موبایلی مناسب باشد. کنترل بازی بسیار آسان است و تنها با ضربه زدن روی صفحه نمایش تمام عملکردهای بازی به سادگی انجام می شود و بازیکنان می توانند یک تجربه منحصر به فرد فضایی داشته باشند.توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاترحجم: 80 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.. .


بازنشر از : آخرین خبر