مهران محمدی امین

1401\12\09 20:10:55


«حمید معصومی‌نژاد» خبرگزاری تک‌نفره تاسیس کرد!

خبرآنلاین/ حمید معصومی‌نژاد، خبرنگار سابق صداوسیما که سال‌های سال از رُم گزارش می‌داد می‌گوید بعد از قطع همکاری این سازمان با او، می‌خواهد به صورت مستقل خبررسانی کند. حمید معصومی‌نژاد در ویدئویی که به تازگی منتشر کرده، نزدیکی دو فرهنگ ایران و ایتالیا و انتشار اخبار و گزارش‌های اختصاصی را از دغدغه‌های خود در ادامه فعالیت خبری‌اش برشمرده است.

حمید معصومی‌نژاد، خبرنگار سابق صداوسیما که سال‌های سال از رُم گزارش می‌داد می‌گوید بعد از قطع همکاری این سازمان با او، می‌خواهد به صورت مستقل خبررسانی کند.حمید معصومی‌نژاد در ویدئویی که به تازگی منتشر کرده، نزدیکی دو فرهنگ ایران و ایتالیا و انتشار اخبار و گزارش‌های اختصاصی را از دغدغه‌های خود در ادامه فعالیت خبری‌اش برشمرده است.

او با راه‌اندازی سایتی با نام «حمید معصومی‌نژاد؛ رم» اطلاعات و اخبار مربوط به ایتالیا را منتشر خواهد کرد.او گفته است: «علاوه بر انتشار حوادث و اتفاقات جالب و مهم ایتالیا بخش‌هایی را نیز به موضوعات دیگر از جمله شگفتی‌های خبرنگاری کوله‌پشتی، خبرنگاری موبایلی، آشنایی با زبان ایتالیا، رم‌گردی و همچنین آشنایی با فرهنگ غذایی ایتالیایی‌ها اختصاص داده است.»معصومی‌نژاد با معرفی یک تارنما اعلام کرده که آموزش زبان ایتالیایی را نیز در برنامه خود دارد. وی همچنین یادآوری کرده است که فعالیت خود را در بخش خصوصی و با هزینه شخصی ادامه می‌دهد. بازار.

.


بازنشر از : آخرین خبر