مهران محمدی امین

استانداری تهران سیدابراهیم رئیسی تجمعات اعتراضی راهپیمایی ها و تجمعات مهسا امینی استاندار تهران : با اطلاع عرض می کنم، اغتشاشات اخیر تمام شد / با سلبریتی‌هایی که در آتش اغتشاشات د

1401\07\07 10:30:08


استاندار تهران : با اطلاع عرض می کنم، اغتشاشات اخیر تمام شد . با سلبریتی‌هایی که در آتش اغتشاشات دمیدند ، برخورد می‌کنیم

استاندار تهران : با اطلاع عرض می کنم، اغتشاشات اخیر تمام شد / با سلبریتی‌هایی که در آتش اغتشاشات دمیدند ، برخورد می‌کنیم دولتایسنا نوشت: منصوری گفت: تهران چند شب است که در امنیت به سر می برد.

محسن منصوری در مراسم یادواره شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم صفادشت گفت: با اطلاع عرض می کنم، اغتشاشات اخیر تمام شده است و تهران چند شب است که در امنیت به سر می برد.

وی با تاکید بر ناامیدی دشمن از ادامه اغتشاشات افزود: ببینید دشمن چقدر ناامید شده است که یکی از سردمداران اغتشاش از خارج از کشور با عوامل داخلی شان تماس گرفته و گفته بود به هر ترتیب که می توانید نگذارید آتش آشوبها خاموش شود، حتی اگر در یک بن بستی یک سطل آشغال آتش بزنید. وی ادامه داد: ما حساب افراد غافل را از آشوبگران جدا می کنیم، اما در این میان با سلبریتی‌هایی که در آتش اغتشاشات دمیدند برخورد می‌کنیم. بیشتر بخوانید: سکوت رئیسی ، هشدار وزیر ؛ فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام دائمی می شود؟ روایت ایرنا از تحلیل ناآرامی‌های شهریور ۱۴۰۱: زنان خواهان حضوری فعال، آزاد و خلاق در جامعه‌اند/ با سایبرفضا،هر ۴ ساعت می‌توان نظر عموم مردم را شنید روزنامه اطلاعات: جوانان ایران نمی‌دانند با چه کسی باید درد دل کنند/ مردم نیازمند سخن نو و بیان مشکلات هستند ۲۱۲۲۰.

.


بازنشر از : خبرآنلاین

استانداری تهران

سیدابراهیم رئیسی

تجمعات اعتراضی

راهپیمایی ها و تجمعات

مهسا امینی