مهران محمدی امین

1401\05\27 22:33:18


استقرار تمرینات تیم‌های شرکت کننده در مسابقات بین المللی ویژه نظامیان

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از استقرار تمرینات تیم‌های شرکت کننده در مسابقات بین المللی ویژه نظامیان خبر داد و گفت: فردا این مسابقات آغاز خواهد شد.

سردار علی اکبرپور جمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه ضمن اعلام این خبر، گفت: با توجه به ورود تیم‌های کشورهای شرکت کننده در این رقابت‌ها به شهر یزد و انجام تمرینات تیمی، فردا پس از برگزاری آئین افتتاحیه، این مسابقات آغاز خواهد شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات، نفرات و تیم‌های برتر از چند کشور از جمله روسیه، چین، بلاروس، ازبکستان، آذربایجان، زیمباوه و دو تیم برتر نیروی زمینی سپاه به نمایندگی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شرکت خواهند داشت. معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه اولین دوره است که این مسابقات به میزبانی کشورمان برگزار می‌شود و برنامه ریزی خوبی از سوی مردم یزد و آموزشگاه شهید صدوقی برای میزبانی از این مسابقات انجام شده است افزود: این مسابقات که با حضور قوی‌ترین ارتش‌های جهان در حوزه رزم زمینی برگزار می‌شود، از لحاظ دیپلماسی نظامی، ارتقا سطح آموزش نیروهای شرکت کننده و توسعه زیر ساخت‌های آموزشی تأثیر بسزایی خواهد داشت. سردار جمشیدیان تصریح کرد: نظامیان منتخب شرکت کننده در این مسابقات که در چارچوب مسابقات بین‌المللی نظامیان ۲۰۲۲ روسیه دنبال می‌شود، تا ۵ شهریور ادامه خواهد داشت.

وی ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیم‌های برتر جمهوری اسلامی ایران در مراحل آماده سازی این مسابقات، گفت: امیدواریم این مسابقات با نشاط هرچه بیشتر برگزار شود و شاهد درخشش دو تیم برتر جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات و آثار علمی و عملی این تجربه ارزشمند در یگان‌های رزم باشیم.. .


بازنشر از : مهر

سردار علی اکبر پورجمشیدیان

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

نیروهای مسلح