مهران محمدی امین

1401\07\20 01:21:14


استماع گزارش «جبلی» درباره اقدامات صدا و سیما در تحولات اخیر

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور رئیس صدا و سیما در نشست امروز کمیسیون، گفت: جبلی گزارشی از اقدامات این سازمان در جریان تحولات اخیر اجتماعی و امنیتی روزهای گذشته ارائه کرد.

ابوالفضل عمویی در گفتگو با خبرنگار مهر، در توضیح نشست امروز (سه‌شنبه ۱۹ مهر ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسه امروز با دعوت از رئیس سازمان صدا و سیما و معاونان وی برگزار شد.

در این جلسه جبلی گزارشی از اقدامات این سازمان در جریان تحولات اخیر اجتماعی و امنیتی روزهای گذشته ارائه کرد. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: بر اساس این گزارش، صدا و سیما تلاش کرده تا حد ممکن در مورد موضوع مهسا امینی شفاف سازی کند. وی یادآور شد: معاون سیاسی سازمان صدا و سیما نیز گزارشی درباره برنامه‌های سازمان در حوزه خبری و سیاسی ارائه و تاکید کرد که صدا و سیما تلاش می‌کند که افکار مختلف جامعه را پوشش دهد.

عمویی بیان کرد: نمایندگان هم در خصوص عملکرد صدا و سیما نکاتی را بیان کردند. همچنین سوالاتی در خصوص خرابکاری اخیر در حوزه خبر سازمان مطرح کردند و جبلی گفت که این موضوع با جدیت در سازمان در حال بررسی است و نتایج آن اعلام خواهد شد.. .


بازنشر از : مهر

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی

سازمان صدا و سیما

ابوالفضل عموئی