مهران محمدی امین

1401\05\24 17:54:06


امروز امنیت جمهوری اسلامی در جهان مثال زدنی است

معاون اول قوه قضائیه با تشکر از اقدامات وزارت اطلاعات در مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی، گفت: امروز امنیت جمهوری اسلامی در جهان مثال زدنی است.

جلسه مسئولین عالی قضائی به ریاست معاون اول قوه قضائیه با حضور وزیر اطلاعات، به منظور هماهنگی و هم افزایی جهت مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی و گروهک‌های تروریستی، در وزارت اطلاعات تشکیل شد.

وزیر اطلاعات در این جلسه، به ارائه گزارشی از اقدامات مؤثر وزارت اطلاعات پرداخت و با اشاره به یک سالگی آغاز به کار دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، گفت: مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی اولویت اول وزارت اطلاعات است که تاکنون با هماهنگی و همراهی دستگاه قضائی و جامعه اطلاعاتی، اقدامات مؤثری جهت مقابله با رژیم صهیونیستی صورت گرفته است و این اقدامات تهاجمی کماکان در دستور کار وزارت اطلاعات قرار دارد. حجت‌الاسلام و المسلمین خطیب گفت: وزارت اطلاعات حمایت جدی از اقدامات شجاعانه و برجسته اقتصادی دولت انقلابی و مردمی حضرت آیت‌الله رئیسی جهت ساماندهی و رفع مشکلات معیشتی مردم را در دستور کار دارد. حجت‌الاسلام و المسلمین مصدق معاون اول قوه قضائیه نیز با تشکر از اقدامات وزارت اطلاعات در مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی گفت: امروز امنیت جمهوری اسلامی در جهان مثال زدنی است که این مدیون زحمات و تلاش‌های سربازان گمنام آقا امام زمان (عج)، خون شهدا و مدافعان حرم است.

پس از پایان جلسه، مسئولین قضائی، از نمایشگاه دستاوردهای وزارت اطلاعات بازدید کردند.. .


بازنشر از : مهر

محمد مصدق

قوه قضاییه

وزارت اطلاعات