مهران محمدی امین

1401\05\26 12:22:18


ایستادگی آزادگان استواری ملت بزرگ ایران را در انظار جهانیان متجلی کرد

وزارت دفاع در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: ایستادگی و مقاومت آزادگان در طول سال‌های سخت و مشقت بار اسارت، بیش از پیش سربلندی شگفتی ساز و استواری ستودنی ملت بزرگ ایران را در انظار جهانیان متجلی کرد.

روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی فرارسیدن ۲۶ مرداد سالروز به یاد ماندنی ورود غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی را گرامی داشت.

در متن این پیام آمده است: «بسم الله الرحمن الرحیم» ۲۶ مرداد سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است؛ صفحه افتخار آمیزی که برای همیشه بر مصحف زرین عصر انقلاب اسلامی نقش بست و یاد آور دوره‌ای است مفتخر و معطر به حضور دوباره عزیزانی که عطر یاد و خاطره شهیدان جاویدان راه عزت و غیرت دینی و ملی را در فضای کشور پراکندند. ایستادگی و مقاومت آزادگان همیشه سرافراز در طول سال‌های سخت و مشقت بار اسارت، بیش از پیش سربلندی شگفتی ساز و استواری ستودنی ملت بزرگ ایران را در انظار جهانیان متجلی کرد تا همواره در افق تاریخ به سرمایه‌ی وجود این نسل طلایی و ایمان محور بالیده شود. وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و تقدیر از روحیه ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز کشورمان؛ سلامتی و توفیق این عزیزان و خانواده‌ی محترمشان را در تمام شئونات زندگی و در راه خدمت به نظام جمهوری اسلامی را از خداوند منان خواستار است.

روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح. .


بازنشر از : مهر

انقلاب اسلامی ایران

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

ایران