مهران محمدی امین

دولت سیزدهم وزارت صنعت معدن و تجارت بازداشت فساد اقتصادی-مبارزه با مفاسد اقتصادی بازداشت یک مدیر وزارت «صمت» دولتایلنا نوشت: رئیس کل داد

1401\07\07 19:00:10


بازداشت یک مدیر وزارت «صمت»

بازداشت یک مدیر وزارت «صمت» دولتایلنا نوشت: رئیس کل دادگستری استان فارس از بازداشت مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم در راستای مبارزه قاطع با مفاسد اداری خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی از بازداشت مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم در راستای مبارزه قاطع با مفاسد اداری خبر داد و گفت: اتهام مدیر بازداشت شده اخذ رشوه است که پس از تفهیم اتهام هم اکنون با قرار تأمین قضایی در بازداشت به سر می برد.

وی با بیان اینکه این اقدام در پی نظارت های مدون سربازان گمنام امام زمان (عج) انجام شده است گفت: تحقیقات تکمیلی در خصوص ابعاد مختلف و ارتباطات احتمالی متهم با نظارت مقام قضایی توسط ضابطین در حال انجام است. رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه تحقیقات و رسیدگی به این پرونده مطابق ماده ۳۰۸ قانون آیین دادرسی کیفری در صلاحیت دادسرا و دادگاه مرکز استان فارس است، اظهار داشت: مبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی و اداری یکی از سیاست‌های اصلی قوه‌قضاییه است و مجموعه قضایی فارس نیز در همین راستا در خصوص مبارزه با فساد در کنار سایر نهادهای مسئول، عزم و اراده راسخ دارد. بیشتر بخوانید: تفکیک «صمت» ، زیر سایه پافشاری رئیسی برای نجات فاطمی امین.

.


بازنشر از : خبرآنلاین

دولت سیزدهم

وزارت صنعت معدن و تجارت

بازداشت

فساد اقتصادی-مبارزه با مفاسد اقتصادی


تصویر کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین