مهران محمدی امین

1401\10\14 11:06:22


تیم اقتصادی دولت ناکارآمد است

شاهرود- نماینده شاهرود و میامی در مجلس با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت ناکارآمد است، گفت: در زمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام شد چهار کالا گران می‌شود اما امروز شاهد گرانی چهار هزار کالا هستیم.

علی اصغر خانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه اتفاقات اقتصادی کام مردم را تلخ کرده است، تاکید کرد: همانطور که در تذکر به دولت در صحن نیز اعلام کردیم مشکلات اقتصادی علیرغم تمام تذکرات به دولت همچنان پابرجا است و مردم به لحاظ اقتصادی تحت شدیدترین فشارها هستند.

وی با بیان اینکه بارها به دولت درباره ناکارآمدی تیم اقتصادی تذکر دادیم، افزود: با وجود این افراد حل مشکلات معیشتی و اساسی مملکت راه به جایی نخواهد برد چرا که تیم اقتصادی همان‌هایی هستند که به هنگام اجرای هدفمندی یارانه‌ها در کمال ناباوری اظهار کردند که قیمت چهار کالای اساسی گران خواهد شد و هیچ کالایی افزایش قیمت نخواهد داشت. نماینده شاهرود و میامی در مجلس با بیان اینکه همان برهه ما و همکارانمان در خانه ملت متوجه عمق فاجعه شدیم، بیان کرد: ما این روزهای تلخ را پیش‌بینی می‌کردیم و در نهایت هم شاهد بودیم که به جای چهار قلم، قیمت چهار هزار قلم کالا افزایش ۱۰۰ تا ۳۰۰ درصدی یافتند. خانی با بیان اینکه آیا رئیس جمهور نباید از تیم اقتصادی خود می‌پرسید که چرا طرح این طور پیش رفته است؟ تاکید کرد: آیا رئیس جمهور به عنوان بالاترین رکن اجرایی مملکت تصور رشد افسار گسیخته نرخ دلار و طلا و..

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی .
# سامسونگ - # samsung - # تعمیر یخچال سامسونگ

را از تیم اقتصادی و مشاوران نداشت؟ وی با بیان اینکه مردم زیر بار گرانی و این گونه شلختگی‌های اقتصادی و تصمیمات بی‌اساس کمر خم کرده‌اند، تاکید کرد: معلوم نیست آیا آمارهای فعلی و واقعی به گوش رئیس جمهور می‌رسد یا خیر؟ آیا از نرخ زاد و ولد و فرزند آوری مطلع هستند؟ جوانان ما با این مشکلات نمی‌توانند بدیهیات یک زندگی عادی را مهیا کنند. نماینده شاهرود و میامی در مجلس با بیان اینکه ارزش وام ازدواجی که بانک‌های دولتی بر حسب تکالیف خود به جوانان می‌دهند نیز به لطف ندانم‌کاری و بی مسئولیتی تیم اقتصادی دولت، نصف شده است، گفت: بانک‌های دولتی همین وام کم اثر را نیز به سختی تحویل زوج‌ها می‌دهد لذا نباید انتظار داشت که ازدواج تسهیل شود.. .


بازنشر از : مهر

علی اصغر خانی

هدفمندی یارانه‌ها

هیئت دولت

دولت سیزدهم