مهران محمدی امین

1401\08\23 17:23:12


جبهه باطل با تمام توان به میدان آمده تا اراده‌های ما را سست کند

زاهدان- فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران در جنوب‌شرق کشور گفت: امروز جبهه باطل با تمام توان به میدان آمده تا با روش‌های مختلف اراده‌های ما را سست کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد کرمی، در همایش «تحکیم وحدت و همدلی» که با حضور جمعی از علما، بزرگان، ریش‌سفیدان، سران طوایف شیعه و سنی، نخبگان و مدیران استان پیش از ظهر دوشنبه در محل سالن اجلاس ولی امر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار شد، گفت: امروز جمهوری اسلامی در جبهه حق با تمام توان در مسیر پیشرفت، رشد و تعالی بوده و در مقابل جبهه باطل با تمام توان به میدان آمده تا با روش‌های مختلف اراده‌های ما را سست کرده و آن را بشکند و در این زمینه باید هوشیار بود.

سردار کرمی با تاکید بر این مطلب که دشمن امروز وحدت شیعه و سنی را نشانه رفته است، اظهار کرد: امروز همه مردم سیستان و بلوچستان اعم از شیعه و سنی با وحدت در حال تلاش برای پیشبرد اهداف نظام هستند. فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران در جنوب‌شرق کشور ضمن تشکر از مقام معظم رهبری برای توجه ویژه به سیستان و بلوچستان افزود: امروز در جنگ شناختی، دشمنان این مرز و بوم با روش‌های مختلف به‌دنبال مدیریت ذهن‌ها هستند و در این راستا با بهره گیری از جهاد تبیین که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز است، باید به مقابله با دشمن برویم. بنابراین گزارش، هیئت اعزامی از سوی مقام معظم رهبری از دو روز گذشته در سیستان و بلوچستان حاضر و تاکنون جلسات متعددی از جمله دیدار با خانواده شهدای امنیت، دیدار با بزرگان و علما، دیدار با نخبگان و فرهیختگان و… را برگزار کرده‌اند..

.


بازنشر از : مهر

سردار کرمی

قرارگاه قدس جنوب شرق سپاه پاسداران

زاهدان

وحدت ش