مهران محمدی امین

1403\04\19 17:55:09


جدیدترین خبر درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان افزایش ۹۰ درصدی حقوق بازنشستگان کارگری چه زمانی اجرا می‌شود

جدیدترین خبر درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان/ افزایش ۹۰ درصدی حقوق بازنشستگان کارگری چه زمانی اجرا می‌شود؟ بازار کارسیداحمد حسینی خواستار اجرای همسان‌سازی برای بازنشستگان کارگری شد.

همسان‌سازی حقوق برای همه بازنشستگان اجرا شود ۱۹ تیر ۱۴۰۳، ۱۴:۴۴ کد خبر: 852316 ، در روزهای قبل از پانزدهم تیر، سه میلیون تومان بابت علی‌الحساب همسان‌سازی به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت شد؛ پیش از آن، همین مبلغ برای بازنشستگان کشوری و لشگری واریز شده بود؛ اما در هر حال، مشخص نیست که آیا این ماه (تیرماه) نیز علی‌الحساب همسان‌سازی برای کارگران بازنشسته واریز می‌شود یا خیر و اجرای آن از چه زمانی آغاز می‌شود.

سیداحمد حسینی، فعال صنفی بازنشستگان تامین اجتماعی در این رابطه به ایلنا می‌گوید: متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، لشگری و کشوری سال‌ها قبل کلید خورد و اکنون در برنامه هفتم به عنوان یک تکلیف قانونی مصوب شده است؛ براین اساس، باید از ابتدای امسال اجرایی شود. او افزود: من از خانواده‌ای کارگری هستم که پدرم و برادرم از دنیا رفتند و همسان سازی حقوق خود را به چشم ندیدند و خدا می‌داند در جامعه بازنشستگان کشور، چند خانواده دیگر مثل خانواده من هستند. بیایند تا بازنشستگان زنده‌اند، دستور اجرای همسان‌سازی را صادر کنند.

حسینی با تاکید بر اینکه باید از فروردین ماه همسان‌سازی برای همه بازنشستگان اجرایی شود؛ ادامه داد: هر چند در این تورم مبلغ همسان‌سازی بسیار کم است، باز پول چند قرص نان برای بازنشستگان می‌شود و همین هم غنیمت است. ۲۲۳۲۲۵. .


بازنشر از : خبرآنلاین

بازنشستگی

قانون منع به کارگیری بازنشستگان

صندوق بازنشستگی

حقوق و دستمزد

سازمان تامین اجتماعی

تامین اجتماعی

کارگر

بازار کار