مهران محمدی امین

1402\10\12 12:36:11


جلسه با رئیسی بیشتر جنبه تشریفاتی دارد نه کاربردی و برای تألیف قلوب بود

رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت که نفس جلسه روز گذشته رئیس‌جمهور با فعالان حزبی خوب بود اما در روش برگزاری آن اشکالاتی وجود داشت.

محسن هاشمی رفسنجانی با اشاره به جلسه روز گذشته فعالان سیاسی و حزبی با رئیس‌جمهور، گفت: به نظرم نفس برگزاری این جلسه خوب بود و چنین جلساتی پیش از آنکه جلسه کاری باشد، جلسه تألیف قلوب بود.

وی با بیان اینکه، برگزاری جلسه با فعالان سیاسی باید مدام باشد، در نقد اینکه "جلسه رئیس‌جمهور با فعالان حزبی سالی‌یکبار برگزار می‌شود"، گفت: به نظر می‌رسد، این جلسات بیشتر جنبه تشریفاتی دارد نه کاربردی.

گرچه نفس برگزاری این جلسه خوب بود اما اینکه سالی‌یکبار 50 نفر را دور هم جمع کنند و بگویند هرکس سه دقیقه صحبت کند، درست نیست. اگر وقت بیشتر بود، من پاورپوینت می‌آوردم و استدلالی صحبت می‌کرد اما در آن زمان کوتاه نمی‌شد حرف خاصی زد.

هاشمی گفت: به نظرم باید، از همه گروه‌ها دعوت کنند و جای هیچ گروهی خالی نباشد و اینکه، یک جلسه کامل برای اصلاح‌طلبان باشد و یک جلسه هم برای اصولگرایان. یعنی برای هر گروهی یک جلسه مخصوص برگزار شود.

رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: در جلسه روز گذشته، خیلی‌ها صحبت کردند و آقای رئیسی هم که نیم ساعت وقت داشت، مجبور بود با کلی‌گویی به مباحث پاسخ دهد چرا که وقت نبود به تک‌تک مباحث ورود کند.

.

.


بازنشر از : منبع: تسنیم