مهران محمدی امین

1402\10\12 13:39:08


رئیس مجلس: حاج قاسم امروز در عین شهرت گمنام است

خانه ملت/ رئیس مجلس با بیان اینکه حاج‌قاسم، علاوه‌بر شجاع‌بودن، در حل مسائل کارآمد بود، گفت: حاج قاسم امروز در عین شهرت گمنام است. بخشی از اظهارات محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس، در صحن علنی مجلس به شرح زیر است:  * فرارسیدن سالروز شهادت سردار رشید اسلام، مرد میدان، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی می‌دارم.

خانه ملت/ رئیس مجلس با بیان اینکه حاج‌قاسم، علاوه‌بر شجاع‌بودن، در حل مسائل کارآمد بود، گفت: حاج قاسم امروز در عین شهرت گمنام است.بخشی از اظهارات محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس، در صحن علنی مجلس به شرح زیر است:  * فرارسیدن سالروز شهادت سردار رشید اسلام، مرد میدان، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی می‌دارم.

حاج قاسم سلیمانی، به معنای واقعی کلمه، مرد عمل و کارآمد بود. حاج قاسم شجاع بود، مخلص بود، محاسبه‌گر بود، ولی در کنار این ویژگی‌های برجسته آنچه او را به‌طور ویژه متمایز می‌کرد آن بود که کارآمد بود و می‌توانست راه باز کند و در میدان عمل مشکلات را پشت سر بگذارد.* آنچه در همۀ این سال‌ها کمتر به آن پرداخته شده است، کارآمدی و توان حل مسئلۀ آن شهید گران‌قدر است. حاج قاسم در میدان‌های مختلف پیروز بود و توانست امنیت و آرامش را برای مردم ایران رقم بزند؛ این پیروزی‌ها از محاسبۀ دقیق شرایط و پرهیز از شتاب‌زدگی و بی‌ملاحظگی، استفاده از توان مردم، واقع‌گرایی و باور عمیق به سنت‌های الهی برآمده بود.* حاج قاسم نه‌تنها یک الگوی نظامی کم‌نظیر بود، که در زیست سیاسی، اجتماعی و‌ فرهنگی خود نیز الگوی برجسته‌ای به شمار می‌رفت.

تبلیغات
نصب و تعمیر چیلر و داکت اسپلیت
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب چیلر ، مینی چیلر و داکت اسپلیت ، یخچال و فریز، ساید بای ساید، کولر گازی، پکیج گرمایشی در تهران با تعرفه نمایندگی .
# چیلر - # اسپلیت - # تهویه

به دلیل باور عمیق به توان و اثربخشی مردم و باور به آرمان‌های اسلام و انقلاب، او در همۀ ابعاد وجودی رشد کرد و رفتار او باید در تمام ابعاد به‌عنوان الگو تبیین شود. حاج قاسم امروز در عین شهرت گمنام است و در عین شناخته‌شده بودن، همچنان ناشناس است. چراکه بسیاری از ابعاد وجودی او ازجمله ابعاد سیاسی و اجتماعی رفتارش و کارآمدی او در حل مسائل مغفول مانده است. بازار * مردم‌باوری غیرشعاری و خداباوری خالصانۀ او پشت انبوهی از تصاویر و پوسترها پنهان مانده است.

جوانان و اندیشمندان انقلابی باید تبیین کارآمدی حاج قاسم و روش حل مسئلۀ او را به‌صورت جهادی در دستور کار قرار دهند و حاج قاسم را آن‌گونه که واقعاً زندگی می‌کرد، به مردم نشان دهند. رحمت خداوند بر سید شهدای مقاومت و یاران او.. .


بازنشر از : آخرین خبر